مقاله فناوری

معرفی اپلیکیشن Fabulous

صبح که از خواب بیدار می‌شوید معمولاً چه کارهایی انجام می‌دهید؟ عادت‌های شما چیست؟ بعضی‌ها عادت دارند صبح‌ها دوش بگیرند، بعضی مسواک می‌زنند، بعضی‌ها ورزش می‌کنند و بعضی‌ها هم فقط در اینستاگرام می‌چرخند. کدام‌یک از عادت‌های شما مفید و کدام‌یک مضر هستند؟ خیلی از ما که شب‌ها بد می‌خوابیم، اضافه‌وزن داریم یا صرفاً می‌خواهیم زندگی سالم‌تری داشته باشیم، با این معضل روبه‌روییم که چگونه عادت‌هایمان را تنظیم کنیم. متأسفانه عادت‌های خوب به‌سختی جزو سبک زندگی روزانه انسان می‌شوند؛ از فعالیت‌های بدنی منظم مثل ورزش گرفته تا فعالیت‌ ساده‌ای مثل نوشیدن روزی ۶ تا ۸ لیوان آب یا خوابیدن و بیدار شدن در یک ساعت مقرر؛ رسیدن به برنامه‌ای منظم برای انجام این موارد با زحمت زیادی همراه است و معمولاً نیز بدون برنامه‌ریزی درست و هدفمند به نتیجه نمی‌رسد.

 اپلیکیشنی که امروز قصد معرفی آن را داریم اپلیکیشن Fabulous در حوزه سلامتی و سبک زندگی است و به شما کمک می‌کند تا در زندگی خود تغییرات مثبت و مفیدی ایجاد کنید. Fabulous شما را راهنمایی می‌کند تا عادت‌های بد و مضر خود را با عادت‌های خوب جایگزین کرده و عادت‌های جدید پیدا کنید.

در واقع Fabulous اپلیکیشنی است برای سالم‌تر زندگی کردن، برای نظم دادن به زندگی و پیدا کردن عادت‌های خوب و روزانه. این اپلیکیشن مربی شماست که بر اساس روش‌های علمی به شما کمک می‌کند که سلامتی پایدار داشته باشید، وزن کم کنید، شب‌ها بهتر بخوابید و سطح انرژی‌تان را تنظیم کنید.

در این برنامه، هر روز به سه روتین صبح، بعدازظهر و عصر تقسیم شده است که می‌توانید فعالیت‌های مختلفی که دوست دارید را به هرکدام اضافه کنید. روتین اول با عادت نوشیدن یک لیوان آب هر روز پس از بیدار شدن شروع می‌شود. لازم است این عادت را ۳ روز پشت سر هم انجام دهید تا بتوانید به عادت‌های دیگر دسترسی پیدا کنید. گزینه‌های زیادی برای انتخاب عادت برای شما وجود دارد؛ عاداتی مانند ورزش، مدیتیشن، مصرف سبزیجات، نوشیدن چای، مطالعه، پیاده‌روی، زنگ زدن به خانواده و دوستان و بسیاری موارد دیگر که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید و اپلیکیشن هر کدام از این موارد را در طول روز به شما یادآوری می‌کند تا آن‌ها را انجام دهید. با Fabulous رفته‌رفته قدم‌های کوچک شما تبدیل به قدم‌های بزرگ‌تر و عادت‌های سخت، برایتان راحت شده و به بخشی از زندگی شما تبدیل می‌شوند.

فضای جذاب اپلیکیشن یادآور فضای قصه‌های‌ شازده کوچولو و کیمیاگر است که داستان‌های مورد علاقه سازنده اپ بود‌ه‌اند. این فضای دوست داشتنی و جالب، گشت‌وگذار در اپلیکیشن را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

اپلیکیشن Fabulous به شما عادت‌های جدیدی را معرفی می‌‌کند و به شما این اجازه را می‌دهد که هر کدام را که دوست داشتید به برنامه روتین خود اضافه کنید، کارهایی که همیشه دوست داریم انجام دهیم و البته فراموش می‌کنیم. قسمت Coaching برنامه هم روند فعالیت و خوش‌قولی شما را نشان می‌دهد. با دنبال کردن گام به گام برنامه‌هایی که Fabulous در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توانید به اهداف سلامتی خود دست پیدا کرده، فعال باشید، بهتر تغذیه کنید، بهتر بیندیشید و بخوابید، وزن خود را کاهش دهید و انگیزه بیشتری در زندگی داشته باشید.

دانلود نسخه اندروید: گوگل‌پلی و کافه بازار

دانلود نسخه آی‌او‌اس: اپ‌استور

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا