معرفی ۹ ابزار رایگان برای تحلیل شبکه های اجتماعی

ابزاری که در ادامه معرفی خواهیم کرد، برای درک بهتر از شبکه های اجتماعی به منظور رونق بخشیدن به کسب و کار می تواند بسیار مفید واقع شود:

۱- Followerwonk

followerwonk

Followerwonk با قابلیت رسم نمودار، می تواند در تحلیل شبکه های اجتماعی بر اساس مقایسه نمودارها به شما کمک کند تا موارد موثر را درک کنید.

۲- Buffer:

bufferapp

 

با این نرم افزار شما می توانید یک پست خاص را در با برنامه ریزی در زمان های مختلف و برای حساب های مختلف ارسال کنید، سپس در مدت زمانی که خود تشخیص داده نسبت به بازخورد گیری از واکنش ها به آن پست اقدام نمایید و در نتیجه تاثیرات یک مطلب و پست خاص را بسنجید.

 

۳- SumAll:

sumall-twitter-reach

 

این ابزار به شما کمک می کند تا با اتصال تمام حساب های تجارت الکترونیک خود به هم و تهیه یک نمودار تعاملی، تحلیلی مناسب از کسب و کار خود داشته باشید. امکانات این ابزار شامل: نظارت آنلاین، ردیابی هدف، مشاهده نظرات و اخبار مربوط به مشتریان و پیش بینی عملکرد آینده پروژه.

 

۴- Quintly

quintly_Social_Media_Analytics

 

ابزاری برای مقایسه بازار کار خود بوسیله اکانت ها و مقایسه آن با رقبا در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاسو یوتیوب.

 

۵-Cyfe

cyfe-social-media-analytics

 

این ابزار درواقع داشبوردی برای شما ایجاد می کند تا برای تجزیه و تحلیل خود از امکاناتی همانند گوگل آنالیز، Salesforce، آمازون، فیس بوک، وردپرس، توئیتر و… از یک محل واحد در یک زمان.

 

۶- Keyhole:

Keyhole امکان ردیابی و نظارت آنلاین بر روی بحث هایی که در شبکه های اجتماعی حول و حوش برند شما انجام می شود را فراهم می کند.

keyhole-social-media-analytics

 

۷- Klout:

با این ابزار می توانید بفهمید که پست شما در شبکه های اجتماعی چه میزان نفوذ داشته است و چه تعداد را تحت تاثیر قرار داده است. این ابزار با نمره دهی ۱ تا ۱۰۰ میزان نفوذ را مشخص می کند.

klout-social-media-analytics-app

 

۸- ViralWoot:

ViralWoot مناسب برای افزایش بازدید پست های شما در شبکه های اجتماعی می باشد، این ابزار هنگامی که شخصی در حال خواندن پست های شما باشد به شما اطلاع می دهد.

viralwoot-social-media-analytics

۹- Addictomatic

این ابزار نیز به منظور بررسی میزان نفوذ شما در شبکه های اجتماعی می باشد.

addictomatic-social-media-analytics

به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه