۵ راه برای ارسال sms از طریق لپ تاپ خودتان

اس ام اس دادن با لپ تاپ

آیا گوشی خود را گم کرده یا آنرا شکسته اید؟ آیا ایرانسل یا رایتل تان آنتن نمی دهد؟ نترسید: شما هنوز هم میتوانید با کامپیوتر خود مسیج بفرستید. به طور کلی ارسال اس ام اس از طریق کامپیوتر مجانی، آسان تر و سریع تر میباشد. بهتر از همه میتوانید مشغول و غیر قابل دسترس به نظر برسید در حالی که اصلا اینطور نیست.

در این پست ۵ راه مختلف را که میتوانید با آنها توسط لپ تاپ تان اس ام اس بفرستید معرفی کرده ایم:

۱) از طریق ایمیل

textingfromphoneemail

اگر شما شماره تلفن و سرویس دهنده و ارائه دهنده موبایل دوست خود را بدانید، میتوانید به راحتی از طریق ایمیل به او اس ام اس بفرستید. شما کافیست شماره موبایل او را به همراه یکی از دامین های زیر مخلوط کنید:

Alltel: @message.alltel.com (or @mms.alltelwireless.com for picture messages)

AT&T: @text.att.net

Sprint: @messaging.sprintpcs.com

T-Mobile: @tmomail.net

Verizon: @vtext.com (or @vzwpix.com for photos and video)

به عنوان مثال اگر شماره تلفن ۷۸۹۰-۴۵۶ (۱۲۳) باشد و دامین آن نیز AT&T باشد میبایست به این آدرس ایمیل بزنید:

Untitled

زمانی که دوست شما به پیام شما پاسخ دهد، پیام او مستقیما در اینباکس شما قرار می گیرد.

۲)از طریق سرویس دهنده اینترنت خودتان

بسته به اینکه سرویس دهنده اینترنت شما این مورد را ساپورت میکند یا نه میتوانید از طریق وبسایت آن سرویس دهنده اس ام اس بفرستید. اگر سرویس دهنده شما Verizon باشد، میتوانید با لوگین کردن در اکانت وریزون خود پیام کوتاه بفرستید. برای این مورد باید خودتان تحقیق کنید.

۳) از طریق آی مسیج اپل

tarn-imessage-text

در ابتدا این را متذکر شویم که آی مسیج تنها برای آیفون نمیباشد. این اپلیکیشن پیام رسان جایگزینی برای ichat میباشد که میتوان توسط لپتاپ های مکینتاش (تنها با نسخه OS X Mountain Lion) از آن استفاده نمود. مراحل کار بدین صورت است است که به راحتی پیام رسان را باز کرده و شماره تلفن یا اپل آی دی دریافت کننده را وارد میکنید. سپس متن مسیج خود را مینویسید و ارسال میکنید. البته این موضوع را بدانید که مخاطب شما حتما میبایست گوشی موبایل اپل با نرم افزار imassage فعال شده داشته باشد.

۴) از طریق وبسایت های ارسال پیام مجانی

sms_text_messaging

اگر در اینترنت چرخی بزنید وبسایت هایی را پیدا خواهید کرد که به صورت مجانی به شما اجازه ارسال اس ام اس مجانی و بدون محدودیت میدهند. برخی از این وبسایت ها عبارتند از Send SMS Now, A Free SMS و Txt2day.

شما با استفاده از این سرویس ها با توجه به امکانات ارائه شده توسط آنها نمیتوانید جواب پیام خود را دریافت کنید یا آدرسی را به عنوان راهنمایی به مخاطب خود مشخص کنید. بعضی از این وبسایت ها نیز نیاز به ثبت نام و یا پرداخت هزینه ای برای استفاده از امکاناتشان دارند.

۵) از طریق Google voice

google-voice-features

از روش هایی که بالا معرفی کرده ایم راضی نبودید؟ میتوانید از طریق سرویس گوگل اقدام به ارسال اس ام اس کنید! این سرویس به شما اجازه میدهد تا شماره تلفن خودتان را درست کنید، از اکانت جیمیل خود استفاده کنید( نیاز به هزینه کردن برای شارژ اکانت) یا از شماره موبایل خوتان استفاده کنید.

به هر حال گوگل به شما اجازه میدهد که تنها به کسانی پیغام بفرستید که یا در کانادا هستند یا در آمریکا. البته این سرویس گوگل امکانات بیشتری همچون تماس، voicemail، call blocking و تبدیل صوت به متن را نیز دارد.

به اشتراک بگذارید: