گروه ناشناس! در مقابل ترامپ اعلام جنگ کرد

دونالد ترامپ دوباره در مقابل گروه های هکری قرار گرفته است. در ۴ام ماه مارس، گروه هکری آنونیموس در ویدئویی اعلام “جنگ تمام عیار” در مقابل دونالد ترامپ (کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا) کرده است. این گروه هکری امیدوار است که علاوه بر هک کردن تمام سایت های مرتبط با دونالد ترامپ بتوانید با منتشر ساختن اطلاعات شرم آور و ضد حقوق بشری او، جلوی انتخاب شدنش را به عنوان رئیس جمهور آمریکا بگیرد.

در این ویدئو فردی با نقاب “گای فوکس” به بینندگان خود می گوید: “ما از شما میخواهیم که کمپین انتخاباتی او را تعطیل و برند او را بی اعتبار بسازید”. به گفته فرد نقاب دار، ترامپ به خاطر کمپین های متناقض نما و نفرت انگیز خود نه تنها ایالات متحده را شوک زده کرده است بلکه کل جهان به واسطه ایده ها و اعمال وحشتناک او شوکه شده اند.

آنونیموس بینندگان خود را به استفاده از هشتگ #OpTrump و به اشتراک گذاری این ویدئو تشویق کرده است تا بتواند در ۱ آپریل وبسایت TrumpChicago.com را هک کنند. این گروه هکری همچنین سایت های شخصی و بیزینسی ترامپ نظیر donaldjtrump.com و trump.com و trumphotelcollection.com را نیز مورد هدف قرار داده و تا بتواند به مقاصد خود سریع تر دست پیدا کند. این برای دومین بار است که ترامپ مورد هدف این گروه هکری قرار می گیرد. بار قبل در سال ۲۰۱۵ به خاطر نظرات ترامپ در مورد مسلمانان، هکر های آنونیموس واکنش نشان دادند.

با مفتا همراه باشید

به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه