با اسنپ چت چهره خودتان را تغییر دهید

به گزارش مفتا به نقل از phonearena؛ اگر شما از کاربران iOS هستید که اسنپ چت را به خاطر ارسال پیام های مخفی دوست دارید ما به شما از قابلیت جدید این اپلیکیشن خواهیم گفت.

اسنپ چت

در بروز رسانی جدید اپلیکیشن اسنپ چت شما می توانید با چرخش دوربین تان چهره تان را با عکس های موجود ترکیب نمایید و یک چهره متفاوت به نمایش بگذارید. دیگر لازم نیست تصویر خودتان را با تصویر شخص دیگر تغییر دهید.

در حال حاظر این بروز رسانی برای کاربران iOS است و به زودی برای کاربران اندروید هم منتشر خواهد شد.

“اسنپ چت” (به انگلیسی: snapchat) یک برنامه ارسال دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌باشد که توسط ایوان اشپیگل از دانشجویان دانشگاه استنفورد توسعه داده شده است. با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایند. پس از آن می‌توانند آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این تصاویر و ویدئوها اصطلاحاً “Snaps” نامیده می‌شوند. کاربران می‌توانند یک محدوده زمانی را مشخص نمایند که فقط در طی آن، دریافت کنندگان می‌توانند تصاویر را مشاهده کنند. پس از به پایان رسیدن این محدوده زمانی، این تصاویر از دید دریافت کنندگان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می‌شوند.
از ماه نوامبر ۲۰۱۳ این محدوده زمانی می‌تواند بین ۱ تا ۱۰ ثانیه انتخاب شود. در اواخر سال ۲۰۱۵ میلادی اسنپ چت بالاترین طبقه یکی از برج های منطقه Abbot Kinney (که به ونیز آمریکا شهرت دارد) را نیز با قراردادی ۵ ساله با مبلغ ۲۵ هزار دلار در ماه به تصاحب خود درآورد.

به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه