اپلیکیشن‌های مفید برای تمرین ریاضیات و آمار:

برنامه های کاربردی تحت موبایل

Basic Statistics

این برنامه برای مبتدیان در علوم داده است. موضوعاتی مانند توزیع فرکانس و نمودارها، احتمال و فرضیه و… را شامل می‌شود.

 

Probability Distributions

   

بعد از یادگیری ابتدایی علم آمار، این نرم افزار دید بهتری به شما خواهد داد؛ این برنامه به شما اجازه خواهد تا بسیاری از توابع احتمالی را در دستگاه‌های اندرویدی اجرا کنید. همچنین این برنامه به شما اجازه می دهد تا به محاسبه توابع احتمال poisson، تابع hypergeometry و توابع گاوس، آزمون t، مربع، توزیع نرمال log و … بپردازید.

 

Statistics and Sample Size(آمار و اندازه نمونه)

 

 

Statistics and Sample Size یک ماشین حساب آماری برای دستگاه های اندروید شما است. این برنامه می تواند به شما  در محاسبه شاخص های مختلف آماری مانند اندازه نمونه، جدول توزیع آماری، تجزیه و تحلیل آماری و … بسیار کمک کند. با استفاده از این برنامه، می توانید در وقت خود برای انجام محاسبات صرفه جویی کنید و در عرض چند ثانیه محاسبات خود را انجام دهید. این برنامه همچنین ابزاری مفید برای آمار پایه و همچنین آمار علمی است. این برنامه تنها از فایل های .csv پشتیبانی می کند. اما، من فکر می کنم که برای نیازهای تجزیه و تحلیل اطلاعات ما کافی باشد.

 

Khan Academy

 

 

با این اپلیکیشن شما می‌توانید فیلم‌های آکادمی Khan  را در دستگاه های اندروید خود تماشا کنید. به عنوان یک دانشمند مشتاق علم داده، شما باید دوره های جبر خطی و آمار و احتمال را در این نرم افزار نگاه کنید. این نرم افزار باید به شما در آماده سازی محاسبات ریاضی جدی و سخت در الگوریتم های یادگیری ماشین کمک کند. این اپلیکیشن یک رابط طراحی مجدد دارد که تجربه کاربر را افزایش می دهد. شما همچنین می توانید پیشرفت‌های خود را با این اپلیکیشن همگام سازید.

Khan Academy اپلیکیشنی رایگان برای یادگرفتن هرچیزی به صورت رایگان. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری هر چیزی دارید و پیوسته سعی می کنید اطلاعات عمومی خود را بالا ببرید همچنین اوقات فراغت خود را به مطلوب ترین نحو ممکن پر نمایید پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار بی نظیر Khan Academy است . این نرم افزار بیش از ۱۰ هزار ویدیو در موضوعات مختلف از ریاضی و علوم و اقتصاد و تاریخ تا هر واژه ای که به ذهن شما خطور کند را در خود نهفته است . ویدیوهایی کاملا رایگان برای افزایش سطح اطلاعات و سواد شما و پر کردن اوقات فراغت تان به بهترین نحو ممکن که پیشنهاد می کنیم حتما آن را تست نمایید . این نرم افزار در گوگل پلی توانسته امتیاز ۵ میلیون دانلود و ۴٫۶ را به خود اختصاص دهد که قطعا اعداد چشمگیری هستند .

ویژگی‌های Khan Academy : 

  • بیش از ۱۰ هزار ویدیو در موضوعات مختلف
  • محیط کاربری بسیار شیک و گرافیک فوق العاده
  • طبقه بندی موضوعات ویدیوها به تفکیک
  • قابلیت استفاده به صورت آفلاین
  • قابلیت جستجوی آسان مبحث مورد علاقه
  • استفاده کاربری آسان در یک محیط جذاب

 

 

دیدگاه شما چیست؟

Your email address will not be published.