مطالب قدیمی

چندین ابزار قدرتمند برای کمک به افزایش مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی

 

tools

در ذیل، تعدادی ابزار برای افزایش تاثیر گذاری در فضای مجازی معرفی خواهند شد، این ابزارها برای تولید کنندگان و یا… به منظور جلب هرچه بیشتر مشتری، مفید می باشد:

۱- Optimization

این برنامه به منظور ایجاد سایت در انواع اشکال و قالبهای مختلف استفاده می شود و قابلیت تحلیل قالبها را دارد به این منظور که شما به قالبی برای سایتتان برسید که بیشترین جلب توجه را خواهد داشت:

1-DVUdi9QLz1knZl5pmjZksA-520x334

 

۲-Segment

با این ابزار تمامی اطلاعات مشتریان خود را آنالیز کنید اطلاعاتی از جمله: advertising, analytics, ecommerce, heat maps, A/B testing, email marketing, CRM

1-uwqmwUKsGNFZjwPJhyoQzg-520x305

 

۳- Keyword Tool

ابزاری برای آنالیز نحوه تایپ مشتریان شما، و کلماتی که آنها سرچ می کنند به منظور شناخت ادبیات مشتریان شما در فضای مجازی

1-2v1pEW-84mS3IJsQzY0XZw

 

۴- SumoMe

ابزاری برای افزایش ترافیک یا به اصطلاح دیگر افزایش آمار بازدید سایتتان

0-byqtl3nYf2baeaTh-520x434

 

۵-  Vero

Vero کمک خواهد کرد تا شما رفتار کاربران سایت و یا اپلیکیشن خود را آنالیز کنید، مثلا متوجه شوید که یک کاربر خاص در چه تایم هایی در سایت شما آنلاین می باشد

0-4rdbxCqOrfucq6KS-520x302

۶-  SellHack

این ابزار قادر است تا ایمیل های مخفی شده در اکانت کاربران شبکه های اجتماعی را پیدا کرده و ایمیل خاصی که شما مد نظر دارید را به آن آدرس بفرستد. تولید کننده این نرم افزار گفته است: داده هایی که ما بوسیله این ابزار پردازش می کنیم، همه در دسترس عموم هستند، ما فقط با این ابزار در وقت شما صرفه جویی می کنیم وشما مجبور نیستید برای پیدا کردن ایمیل ها وقت صرف کنید. با این حال نیاز به گفتن این مطلب نیست که به هر حال باید از این ابزار مسئولانه استفاده کرد.

۷-  Muut

با استفاده از این ابزار تنها با کپی پیست کردن کدی در سایت خود، یک فروم زیبا برای بحث و تبادل نظر مخاطبانتان خواهید داشت.

0-sKnggGVIcq4V_LNC

 

۸-  Buzzsumo

یافتن محتواهای مورد علاقه کاربران و با بازنشر بالا در وب به منظور آنالیز و استفاده آن در سایت خود. این ابزار همچنین می تواند محتوای رقبای شما را نیز آنالیز کند.

0-2SbqyUPE8kKvrodu-520x65

 

۹-  Thunderclap

کاربران را مجبور می کند تا برای پست شما و ارسال کامنت هم در فیسبوک و هم در توئیتر به صورت همزمان نظر ارسال کنند تا بیشترین تاثیر را در بازنشر پست شما داشته باشد.

۱۰- RiteTag

این ابزار با تحلیل متن پست و یا مطلب شما، بهترین تگ ها را به شما معرفی میکند تا آنها را به صورت هشتگ در شبکه های اجتماعی بازنشر دهید.

0-F7jTiwXUGx8Jq6qe

۱۱-  AdRoll

ابزاری برای زیر نظر گرفتن علاقمندی مشتریان شما با استفاده از اکانت های آنان در شبکه های اجتماعی

۱۲- Similar Web

ابزاری برای جاسوسی از وب سایت های رقبای شما برای اینکه شما از سیاست ها و ایده های آنان در مدیریت سایت مطلع شوید.

0-U7MghvCuejd8ZLSU

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا