مطالب قدیمی

پروژه Signals

Signals-Intelligence-Group

گروه اطلاعاتی Signals به سازمان ها کمک میکنند تا با استفاده از اطلاعات بدست امده از محیط خود تصمیم سازی کنند و محصولات قابل بازیافت تولید کنند. همچنین به آنها کمک میکند در حین تولید به نیازهای براورده نشده خود اشراف داشته باشند تا بتوانند مشتریان مناسب را در زمان مناسب جذب کنند.

در رقابت برای گرفتن بیشتر بازار Signals به شرکتها کمک میکند تا آنها را وارد بازارهای جدید کند و یا بازخوردهای مشتریان را برای آنها مانیتور می کند.

همچنین در حین کمک به تصمیم سازی آنها از صدها منبع دیگر که خارج از کمپانی قرار دارند کمک میگیرد. این راهنمایی ها از طریق سیستم بر پایه ابر، گزارشهای دوره ای و یا سیستم های هشدار قابل تنظیم در مورد اتفاقاتی که در اکوسیستم رخ میدهد، صورت میگیرد.

این نرم افزار باشد که توسط ۵۰۰ شرکت مورد مختاف در صنایع مختلف، اعم از خدمات مالی، علوم زیستی، انرژی، کشاورزی، اطلاعات و ارتباطات فن آوری و شرکتهای بسته بندی محصولات استفاده میشود. همچنین سیستم خودکار نصب شده توسط این نرم افزار اخبار ثبت اختراع، نشریات، مجلات صنعتی، اخبار، روند، محصولات رقبا و فن آوری های در حال ظهور را نیز ردیابی می کند.

Signals در سال ۲۰۰۹ توسط Gil Sadeh و Kobi Gershoni در اسراییل تاسیس شده است.سیگنال می تواند بسیاری از اطلاعات با ارزشی که یک سازمان میتواند از محیط و اطراف خود داشته باشد را برای تصمیم گیری دقیق و سریع تر به ارمغان بیاورد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا