مطالب قدیمی

پروژه IKANOW

IKANOW-logo

IKANOW یک استارت آپ مروبط به سال ۲۰۱۰ اسراییل است که از طریق ابزار متن بازی که در اختیار دارد این امکان را فراهم می کند تا تحلیل گران با استفاده از آن الگوها و روندهای پنهان در عمق داده های خود را بیایند. حال این داده ها میتوانند ساختار یافته و یا ساختار نیافته باشد مانند شبکه های اجتماعی، منابع فایل ها، وبلاگ ها، چت ها و … باشد.

IKANOW ترکیب داده های متفاوت را به یک دیدگاه واحد تبدیل می کند. پلتفرم آن ها Infinit.e نام دارد که در سایت Github بطور رایگان موجود است. هدف اصلی این پلتفرم کمک به سازمان ها برای تحلیل سریعتر داده ها است. هدف این شرکت صنعت مالی، صنعت بیمه و … است که سعی دارد با ترکیب رسانه های اجتماعی و محتوای وب و با روش سنتی داده کاوی، کار تحلیل داده کاوی را مقرون به صرفه تر کنند.

 

این شرکت که دارای ۱۶ کارمند است و در آمریکا واقع است توسط Chris Morgan و Dave Camarataکه تجربه کار در وزارت دفاع و جامعه اطلاعاتی را برای چند دهه داشتند تاسیس شده است که تا قبل از این هیچ ثبت اختراعی نداشته اند.

تحلیل داده ها با استفاده از پلتفرم Infinit.e با همکاری چند شرکت آنالیز بیگ دیتا مانند Hortonworks و Cloudera صورت میگیرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا