مطالب قدیمی

پروژه DBS-H Cloud Data Integration

DBSH-Cloud-Integration

روشهایی زیادی در بازار برای ذخیره سازی و آنالیز داده ها وجود دارد از روش های سنتی گرفته تا پایگاه داده NoSQL. به دلیل اطلاعات زیادی که شرکت ها به خصوص در زمینه صنعتی و مالی دارند نیاز به یکپارچه سازی انها حس میشود.

سیستم DBS-H اینجا بکار می اید؛ نرم افزار این شرکت Coreplic-8 برای کسانی که به طور مداوم به پایگاه داده های مختلف دسترسی دارند یکپارچه سازی داده ها را میسر می کند.

DBS-H Cloud Data Integration یک پلاگین را برای یکپارچه سازی داده ها به شرکت ها توصیه می کند. این محصول تغییرات، راه ها و تمام تبادلات بین پایگاه داده های مختلف ترکیب شده اعم از فروشگاه های داده های عملیاتی OTP (پایگاه داده های آنلاین پردازش تراکنش) را ثبت و ضبط می کند.

تاسیس کنندگان DBS-H Cloud Data Integration تجارب زیادی در بحث پایگاه داده اوراکل و پروژه تکرار داده ها داشته اند.

 

Amos Shaltiel مدیرEMEA،Michael Elkinمدیر Oracle DBA, و Dov Hit متخصص پایگاه داده این شرکت را با بودجه ۵۵۰۰۰ دلاری و در اسراییل و با تعداد فقط ۵ کارمند تاسیس کردند.این شرکت در سال ۲۰۱۱ تاسیس شده و هنوز در مرحله بتا قرار دارد.

به غیر از یکپارچه سازی داده ها آنها نیز سرویس دیتابیس اوراکل را در سرویس ابری DaaS که یک سرویس مستقل است و وظیفه راه اندازی پایگاه داده، بهینه سازی و مدیریت داده ها را بر عهده دارد و روی تمام سیستم عاملها قابل اجراست را ارائه میدهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا