مطالب قدیمی

۵ اپلیکیشن که نباید از دست بدهید!

اکسر Boxer

س

نسخه اندرویدی باکسر که برای کاربران آی‌فون آشناست و یکی از اپلیکیشن‌های بسیار خوب ایمیلی است، اکنون به بازار عرضه شده است. این اپلیکیشن قابلیت ادغام با رسانه‌های اجتماعی موجود کاربر و حساب‌های او را دارد و آن‌ها را قادر می‌ساز د تا ایمیل‌ها را به لیست ایمیل‌های در دست کار اضافه کند، آن‌ها را به Evernote و یا دیگر حساب‌های ابری کاربر بفرستد و جواب خودکار برای آن‌ها خلق کند. این اپلیکیشن همه این کارها را تنها با چند کلیک و تماس انگشت انجام می‌دهد.

لگوی جنگ ستاره‌گان Lego Star Wars

یب

این اپلیکیشن بازی طراحی زیبایی دارد و به کاربران امکان می‌دهد تا بازی را به انتخاب خود در فضای روشن یا در محیط تاریک انجام دهند. کاربران می‌توانند با این اپلیکیشن مینی فیلم جنگ ستاره‌گان را با کارکترهای آشنای آن و با پایان دلخواه خود درست کنند. فیلمی که توسط کاربر ساخته می‌شود هم می‌تواند در بازی ذخیره شود تا بعدا از آن استفاده شود و هم امکان به اشتراک گذاشتن آن با دیگر کاربران وجود دارد. این اپلیکیشن به صورت رایگان برای iOS عرضه شده است.

بعد از روشنایی Afterlight

بعد از روشنایی Afterlight

اپلیکیشن محبوب ویرایش عکس Afterlight از این هفته در دسترس کاربران ویندوز فون نیز قرار گرفت. این اپلیکیشن نه تنها همچون سایر اپ‌های عکاسی با دوربین و و فیلترهای عکاسی می‌آید، بلکه دارای انواعی از برنامه‌های کنترلی برای خلق ترفندهای بیشتر روی عکس است. علاوه بر این تمام فیلترها و ابزارهای این اپ با امکان کم و زیاد کردن شدت اثرگذاری ابزار ویرایشی می‌آید و کاربر می‌تواند شدت اثرگذاری فیلتر و یا ابزار ویرایشی بر عکس نهایی را کنترل کند. این اپلیکیشن به قیمت ٩٩ سنت در دسترس کاربران اندروید، ویندوز فون و iOS است.

مرد عنکوبتی نامحدود Spider-Man Unlimited

مرد عنکوبتی نامحدود Spider-Man Unlimited

این اپلیکیشن یک بازی نامحدود را برای طرفداران این قهرمان دنیای کودکان ارائه می‌دهد. کاربران در این بازی باید اپایدر من را برای روبه روی با موانع و گذشتن از ان‌ها یاری کند. این بازی به صورت مجانی در اختیار کاربران iOS است.

Taco Text

Taco Text

این اپلیکیشن از جمله اپ‌هایی است که اخیرا با تمرکز بر تنها انجام یک کار ساده و تک منظوره طراحی شده‌اند. با این اپلیکیشن کاربر به چهار تاکوی (نوعی ساندویچ کوچک اسپانیایی) دیجیتالی لذت بخش دسترسی خواهد د اشت: دو تاکوی ترد معمولی، یک ناکوی صبحانه و یک تاکوی ماهی. کاربر نوع تاکوی مورد نظر خود را انتخاب می‌کند، سپس نوع ارسال آن را که می‌تواند از طریق توییتر، فیس‌بوک، ایمیل و یا پیامک باشد، انتخاب می‌کند و تاکوی مجازی را برای کسی که می‌خواهد ارسال می‌کند. این اپلیکیشن به صورت مجانی در دسترس کاربران iOS است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا