در قسمت هفتم که با نام ” The Broken Man” در سه شنبه هفته گذشته منتشر شد، دو داستان اصلی که روایت شد، یکی بازگشت سگ تازی و دیگری چاقو خوردن آریا استارک بوده است.

یافته های کلیدی از آنالیز احساسی قسمت ۷ فصل ۶ سریال game of thrones

داده کاوی ۷۱ هزار توئیت مرتبط با اپیزود ۷ فصل ششم سریال تاج و تخت نشان داده است که کاربران توئیتر به طور کلی از این قسمت رضایت کامل را داشته اند. طبق آنالیز انجام شده مشخص شده است که کاربران توئیتر در دقایق اول هر قسمت از سریال تاج و تخت، بیشترین بازخورد و ارسال توئیت را داشته اند اما با طی شدن سریال این روند کاهش می یابد. این بازخورد بالا که در اوایل این قسمت بدست آمده است به خاطر حضور سگ تازی می باشد و در نمودار زیر نیز قابل مشاهده است. همچنین در زمانی که آریا به صفحه نمایش می آید باز هم کمی تعداد توئیت ها بالا رفته و دوباره کاهش می یابد.

قسمت 7 فصل 6 سریال game of thrones

زمانی که توئیت های مرتبط با این قسمت را بعد از ۱۵ ساعت از پخش آن انالیز کرده ایم متوجه شدیم که حجم توئیت ها یک ساعت بعد از نمایش فیلم به اوج خود رسیده و سپس روند کاهشی پیدا کرده است.

قسمت 7 فصل 6 سریال game of thrones

همچنین بعد از آنالیز توئیت های مرتبط با سریال تاج و تخت مشخص شده است که بعد از کشور آمریکا، کشور پرو دومین کشور برتر ارسال کننده توئیت در این باره بوده است.

قسمت 7 فصل 6 سریال game of thrones

هشتگ های محبوب این قسمت نیز Lyanna Mormont, Hound و Arya بوده اند. اما نکته جالب درباره این آنالیز این است که مشخص شده است کاربرانی که درباره این سریال توئیت می کنند اغلب برنامه ماهواره ای Miss USA pageant را هم مشاهده می کنند.

قسمت 7 فصل 6 سریال game of thrones

دیدگاه شما چیست؟