نبود نشاط اجتماعی خانواده ها را به انزواکشانده

جهان صنعت؛ عبدالرضا رحمانی فضلی(وزیر کشور): نظام به دنبال قلع و قمع کردن و بستن فضای مجازی نیست. در حقیقت با فضای مجازی جز ساماندهی آن نمی‌توانیم کار دیگری کنیم.

مایکروسافت قادر به رفع سریع مشکل امنیتی اسکایپ نیست

تیک: یک ضعف امنیتی در فرآیند به‌روزرسانی اسکایپ وجود دارد که سیستم را با خطر امنیتی روبه‌رو میکند و دسترسی سیستمی در اختیار هکر قرار می‌دهد.مایکروسافت می‌گوید برای رفع مشکل امنیتی اسکایپ به بازنگری اساسی در کدنویسی برنامه نیاز دارد.

قدرت گفت‌وگو در یک جهان آشفته

شرق؛ کلاس شواب(بنیان‌گذاراجلاس اقتصاد جهانی): در سال[۲۰۱۸] دردسرهای دنیای دیجیتال بر چالش‌های ژئوپلیتیک قدیمی افزوده خواهد شد. انقلاب صنعتی چهارم از‌جمله هوش مصنوعی و مهندسی ژنتیک، فرصت‌های فراوانی برای پیشرفت اجتماعی و مادی فراهم می‌آورند؛ استارت‌آپ‌ها، سازمان‌های بین‌المللی، آکادمی‌ها و رهبران جامعه مدنی نیازمند آن‌اند تا در پیوند با قانون‌گذاران و سیاست‌مداران، اقداماتی را انجام دهند که مخاطرات فناوری‌های را به حداقل برسانند.

کسب و کار تلگرام از ارزهای دیجیتالی !

سیت‌یام: اپلیکیشن پیام رسان تلگرام که به تازگی به کسب و کار در زمینه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده روی آورده است، سودی معادل ۸۵۰ میلیون دلار کسب کرده است.به نظر می‌رسد کسب درآمد تلگرام همانند اپلیکیشن پیام رسانش، از استقبال بی نظیر و محبوبیت بالایی برخوردار شده است که می تواند نوید بخش سرنوشت خوب این پیام رسان در آینده باشد.

یاددهی الکترونیکی مبنای تدریس در آینده است

ایرنا؛ دکتر سید امید فاطمی(دبیر علمی دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران): اگر در بحث آموزش در مدارس و غیره به یادگیری و یاددهی الکترونیکی توجه نکنیم، از جهان عقب می‌مانیم.

کسب و کار تلگرام از ارزهای دیجیتالی !

سی‌تی‌ای‌ام: اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام که به‌تازگی به کسب‌وکار درزمینهٔ ارزهای دیجیتالی رمزنگاری‌شده روی آورده است، سودی معادل ۸۵۰ میلیون دلار کسب کرده است.

فیس‌بوک هم وارد عرصه اسپیکرهای هوشمند شد؟

فون ارنا: به نظر می‌رسد فیس‌بوک هم تصمیم گرفته است به یکی از بزرگ‌ترین سازندگان اسپیکرهای هوشمند در جهان بپیوندد.  بسیاری از تحلیلگران براین باورند که اسپیکرهای هوشمند سریع‌تر از واقعیت مجازی و افزوده به رشد خود ادامه داده و در سال ۲۰۱۸ سهم بسیار بیشتری از بازار ابزارهای هوشمند را از آنِ خود خواهند کرد.

دیدگاه شما چیست؟