اینستاگرام وزیر مملو از اعتراض های کاربران اینترنت

خراسان: صدای اعتراض مشترکانی که از جداول جدید اینترنت خریداری کرده‌اند، درآمده است. باتوجه به باز بودن سقف سرعت در سرویس‌های قبلی و محدود شدن و کم شدن در سرویس‌های جدید، این نارضایتی پیش‌بینی شده بود.

  یک ماه از شر دوستان آزاردهنده خلاص شوید

اگر از پست‌های یک نشریه در ارتباط با یک رویداد ورزشی خاص خسته شده‌اید، می‌توانید با ویژگی جدید Snooze به مدت یک ماه ارتباط خود با صفحه‌ی این نشریه در فیسبوک را قطع کنید.

 ظهور نژاد جدیدی از ابرانسان‌هابا قابلیت تله‌پاتی

دیلی میل: تراشه‌های هوشمند مغز منجر به ظهور نژاد نوینی از ابر انسان‌ها خواهند شد که می‌توانند از طریق تله‌پاتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

 خلف وعده وزیر در احقاق حقوق کاربران اینترنت

خراسان: وزیر ارتباطات آب پاکی را روی دستان کاربران ریخته و با ممنوعیت فروش بسته های قدیمی، با وجود اصلاح نشدن ایرادات تعرفه های جدید، به نوعی کاربران را در مقابل عمل انجام شده قرار داده است.

 نظامیان صهیونیست به تلفن‌های هوشمند امنیتی مجهز شدند

فارس: وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از تجهیز نیروهای خود به‌نوعی تلفن همراه هوشمند برای عدم درز اطلاعات، هک شدن و تعیین موقعیت دوست و دشمن خبر داد.

 ضرورت ایجاد مراکز داده‌پردازی ایرانى در تراز جهانى

فارس؛ ابوالحسن فیروزآبادی(دبیر شورای فضای مجازی): تعیین استراتژی و مقررات لازم برای ایجاد و رونق دیتاسنترهاى داخلى امن و پایدار در تراز جهانى در حال تدوین است.

 عادت خوابیدن با گوشی را کنار بگذارید

دیلی‌میل: اداره بهداشت کالیفرنیا به مردم هشدار داد باید عادت خطرناک خوابیدن در کنار گوشی‌هایشان را کنار بگذارند و آن‌ها را در زمان استراحت چند متری دورتر از خود نگهدارند.

  شرکت ژاپنی بخشی از حقوق کارکنانش را با بیت کوین می‌پردازد

انگجت: کارکنان یک شرکت ژاپنی به‌زودی بخشی از حقوق خود را با بیت کوین دریافت می‌کنند که یک ارز دیجیتال بسیار محبوب محسوب می‌شود.

 سرعت اینترنت جهان در سال ۲۰۱۷ ، ۳۰ درصد بیشتر شده است

اوبرگیزمو: سرعت اینترنت جهان در سال ۲۰۱۷ در مقایسه با گذشته، ۳۰ درصد افزایش پیداکرده است. سنگاپور نیز با حفظ جایگاه قبلی، سریع‌ترین اینترنت جهان را دارد.

  پادشاهان اینستاگرام در ایران چقدر درآمد دارند؟

آکادمی فروش: اینستاگرام حدود ۲۰ میلیون کاربر در ایران دارد. ۲۰ میلیون کاربری که روزانه به‌طور متوسط ۱۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه از وقت خود را در این شبکه اجتماعی سپری می‌کنند.

 تاثیر فضای مجازی بر جرائم کودکان

رسالت؛ حمید حسین‎زاده: آنچه منجر به آسیب‎زایی تکنولوژی‎های جدید و فضاهای مجازی در جامعه ما شده است، ماهیتِ وجودی این فضاها نیست، بلکه استفاده نادرست از آن و بی‎توجهی به فرهنگ‎سازی در خصوص این فضاها است.سعید معیدفر(جامعه شناس): به جای دامن زدن بر نگرانی‎ها در مورد آسیب‎های فضای مجازی باید فرهنگ مصرف‎گرایی، اشاعه بی‎هویتی و زوال نخبگان را کنترل کنیم و از نظرات آسیب‌شناسان و نخبگان در امور اجتماعی استفاده کنیم.مجید ابهری(رفتارشناس): کاربری کنترل‎نشده کودکان و نوجوانان در فضای مجازی باعث انزوا، گسست روابط عاطفی و اجتماعی، دوری گزیدن از دوستان، کناره‎گیری از بازی‎های فیزیکی و در نتیجه رکود جسمی و فکری آنان می‎شود.

 رد پای بیت کوین در ایران

روزنامه ایران؛ پشتیبان یکی از سایت‌های فروش بیت کوین در ایران: بررسی‌های میدانی از بازار خرید و فروش بیت کوین داخلی، نشان می‌دهد که این روزها اوضاع خرید و فروش این ارز مجازی واقعاً سکه است.پشتیبان یکی از سایت‌های فروش بیت کوین در ایران: در چند روز اخیر مراجعه برای خرید بیت کوین خیلی زیاد بوده است، بعد از اینکه تلویزیون چند برنامه کارشناسی پخش کرد، مردم تازه متوجه چنین چیزی شدند و دنبال خریدنش آمدند.هاسلتون(خبرنگار سی‌ان‌ بی‌‌سی): من دوباره بیت کوین نخواهم خرید. خرید و فروش بیت کوین آنقدر آدرنالین آدم را بالا می‌برد که انگار در حال بازی‌های شرط‌ بندی هستی، این برای من ریسک بسیار زیادی دارد.

 سلفی گرفتن وسواس گونه نوعی عقده روانی است

ایندیپندت: اگر همواره احساس می‌کنید که باید از خودتان سلفی بگیرید باید بگوییم که طبق تحقیقات جدید دچار نوعی عقده روانی به نام سلفیتیز هستید.

 بازیابی داده‌هایی که با ابزار نفوذ NSA حدف شدند

افتانا: پژوهشگران شرکت امنیتی Fox-IT ابزاری را توسعه داده‌اند که به محققان اجازه می‌دهد تا استفاده از بدافزارهای مرتبط با آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) را تشخیص دهند.

 منبع تغذیه سایبورگ‌های نسل آینده چه خواهد بود؟

دیلی میل: محققان با الهام از مارماهی موفق به توسعه باتری‎‌های انعطاف‌پذیر و زیست‌تخریب‌پذیری شدند که منبع انرژی مناسبی برای سایبورگ‌هاست.

  بدافزار مرموز سیستم امنیتی کارخانه‌ای در خاورمیانه را هدف گرفت

فایرآی: بدافزار خطرناک تریتون با حمله به کارخانه‌ای در خاورمیانه که نامش اعلام نشده، سیستم امنیتی آن را دست‌کاری کرده و از کار انداخته است.

دیدگاه شما چیست؟