زمان آمدن اینترنت ماهواره‌ای اعلام شد

تیک: شرکت اسپیس ایکس قصد دارد نوعی صورت فلکی عظیم ایجاد کند که شامل ۱۲ هزار ماهواره می‌شود و وظیفه آن‌ها ارسال اینترنت به رسیورهای موجود در روی زمین است و تمام نقاط زمین را همیشه پوشش خواهند داد.  اسپیس ایکس پیش‌بینی می‌کند که تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۴۰ میلیون کاربر از سرویس اینترنت ماهواره‌ای این شرکت استفاده خواهند کرد و درآمد سالانه‌ای معادل ۳۰ میلیارد دلار برای شرکت به ارمغان خواهند آورد.

پیش بینی خطر حمله قلبی با کمک هوش‌مصنوعی

انگجت: شرکت Verily شاخه علوم پزشکی شرکت آلفابت، قصد دارد با کمک هوش مصنوعی و اسکن چشم افراد، خطر بیماری قلبی را در آنان پیش بینی کند.

بلوکه کردن آگهی‌های مزاحم در کروم آغاز شد

نیویورک تایمز: گوگل سرانجام وعده های خود در زمینه به روز کردن کروم برای بلوکه کردن آگهی های تبلیغاتی مزاحم را عملی کرد و جلوی نمایش تبلیغات آنلاین آزاردهنده را گرفت.

فریب اطلاعاتی دولت آمریکا از سوی یک خودروساز

انگجت: شرکت خودروسازی دایملر با استفاده از یک نرم افزار اطلاعات غلطی را در مورد میزان انتشار گازهای مسموم توسط اتومبیل های تولیدی خود ارائه کرد و دولت آمریکا را فریب داد.

قلبتان را با پوست الکترونیک چک کنید

انگجت: محققان دانشگاه توکیو موفق به تولید پوست الکترونیکی شده اند که به راحتی به پوست بدن چسبانده می شود و برای شناسایی سریع مشکلات و بیماری‌های بدن انسان قابل استفاده است.

دلیل گرانی‌های اخیر در بازار گوشی موبایل

ایسنا؛ محمدجواد آذری‌جهرمی: منابع حاصل از مبارزه با قاچاق از طریق گمرک به خزانه وارد می‌شود و به وزارت ارتباطات نمی‌رسد اما تاثیر مهم این طرح پایش سلامت مردم و خدمات پس از فروش است. ما یک بازار چهار تا شش میلیارد دلاری واردات گوشی داریم که ۹۵ درصد آن قاچاق است. حتی درصدی از این کالاها دست دوم هستند که دوباره بسته‌بندی شده‌اند.

بیت کوین، ارزی شکست خورده است

یورو نیوز؛ کارنی(رئیس بانک مرکزی انگلیس): بیت کوین استانداردهای لازم را ندارد و نه برای ذخیره سازی ارزش و نه برای امور خرید مناسب نیست.

صفحه نمایش پرنده‌ای که با چشم هدایت می‌شود

گیزمگ: شرکت سامسونگ به تازگی اختراع دستگاه پرنده را ثبت کرده است. این دستگاه شامل صفحه نمایشگری است که بر روی یک کوادکوپتر نصب شده است و نگاه شما را دنبال می‌کند.

تعرفه اینترنت ایران چگونه محاسبه می‌شود؟

فارس: اختیارات دیجیتال خدمات امنیت ملی قزاقستان از طریق وارد کردن اصلاحات جدید در حوزه حفاظت از اطلاعات و شبکه‌های اینترنتی، گسترش می‌یابد.

ساخت دوربین هوشمند با دقت ۹۹ درصد

دیلی میل: اخیرا دوربین‌های نظارتی هوش مصنوعی ساخته شده‌اند که می‌تواند صورت شخص را در جمعیت بادقت ۹۹ درصد شناسایی کند.

دیدگاه شما چیست؟