مطالب قدیمی

مرور رسانه ها، ۸ اسفند ۹۶

 هک نرم‌افزارهای مایکروسافت به‌خاطر ارز دیجیتالی

اسپوتنیک: متخصصان امنیت سایبری معتقدند هکرهای بسیاری از محصولات رایانه‌ای مایکروسافت سوءاستفاده کرده و بدین وسیله ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین استخراج کرده‌اند. هکرها و مجرمان سایبری با سوءاستفاده از آسیب پذیری‌های موجود در اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای رایانه‌ای همچون نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس توانسته‌اند به حساب‌های کاربری کاربران دسترسی پیدا کنند.

 هوش مصنوعی وکلای حقوقی را شکست داد!

دیلی‌میل: هوش مصنوعی (AI) برای اولین بار در یک رقابت وکلای برجسته دادگستری را در فهم قراردادهای قانونی شکست می‌دهد.

  تا به حال از مدیران زن فساد، تبانی یا اختلاس ندیده‌ام

فارس؛ محمد جواد آذری جهرمی: فناوری اطلاعات اجازه می‌دهد بانوان هم نقش فعالی در اقتصاد کشور داشته و هم به وظایف مادرانه خود بپردازند. مهم‌ترین وظیفه ما این است که اعتماد به نفس بانوان را به آنها برگردانیم. بسیاری از مدیران عامل شرکت‌های موفق ما در حوزه ICT زن هستند. تا به حال یک زن که فساد کرده باشد، تبانی کرده باشد، اختلاس کرده باشد یا مشکلات اداری داشته باشد ندیده‌ام.

  سوءاستفاده از شبکه تبلیغاتی آنلاین برای سرقت ارزهای دیجیتال

وی تری: محققان امنیتی می‌گویند موفق به شناسایی یک شبکه تبلیغاتی آنلاین شده‌اند که از آن برای جمع‌آوری ارزهای دیجیتال در پوشش فعالیت‌های بازرگانی و تبلیغاتی استفاده می‌شد. غلامحسین کریمی(کارشناس ارشد علوم مخابرات و ارتباطات): متأسفانه با باندهای مافیایی قاچاق دستگاه‌های مخابراتی مواجه هستیم، قاچاق ۹۰ درصدی تلفن همراه در این فهرست قرار دارد و هیچ توجیهی برای قاچاق این کالاها نیست.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا