توییتر ۲۸۰ کاراکتری می‌‏شود

جی‌اس‌ام: به زودی محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر حذف می‏شود و امکان ارسال توییت‌هایی با ۲۸۰ کاراکتر فراهم خواهد شد؛ درحال‌حاضر این قابلیت تنها برای شمار محدودی از کاربران فعال شده است. اگر مشتاق هستید هرچه زودتر توییت ۲۸۰ کاراکتری ارسال کنید با استفاده از روش زیر قادر خواهید بود آن را فعال کنید: کافی است افزونه Tampermonkey را روی مرورگر گوگل کروم نصب کنید.

چالش جدید در وزارت ارتباطات

همبستگی: اعلام جرم علیه تلگرام از سوی معاون دادستانی از یک سو و صحبت‌های آذری‌جهرمی برای رفع فیلتر توییتر- که وی از آن برای ارتباط با مردم استفاده می‌کند- از سوی دیگر، باعث بروز شائبه شده است.اعلام جرم علیه تلگرام از سوی دادستان، اگر نگوییم تلاشی بیهوده برای به چالش کشیدن عدم انتقال سرورهای تلگرام به ایران است، بیان نارضایتی برای رفع فیلترینگ سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر است. دولت روسیه از مدیر تلگرام خواسته تا رمزگشایی پیام‌های دریافتی، ارسال شده و تمامی پردازش‌های الکترونیکی در تلگرام را دراختیار مقامات امنیتی قرار دهد. باید منتظر سرنوشت تلگرام در ایران و روسیه بود.

خداحافظی با کامنت

شرق: بیشتر سازمان‌های خبری در پیمایش مجمع جهانی دبیران و سردبیران گفته‌اند که کامنت‌ها مهم هستند به این دلیل که باعث افزایش مباحث می‌شوند (۵٣ درصد) و به تنوع عقاید کمک می‌کنند(۴٧ درصد). در پیمایش مجمع جهانی دبیران و سردبیران، مطالب مربوط به صفحه یادداشت‌ها و نظرات بیشترین کامنت را دریافت می‌کنند(٢٣ درصد) و مقالات تحلیلی باکیفیت‌ترین عکس‌العمل‌ها را می‌گیرند(٢۶ درصد).

واکنش وزیر ارتباطات به تعطیلی یک سایت فیلم و سریال

فارس: کاربران فضای مجازی اخیرا در اعتراض به تعطیلی یک سایت پربازدید فیلم و سریال در صفحه شخصی وزیر ارتباطات در شبکه اجتماعی اینستاگرام هشتگ اعتراض گذاشته‌اند.

مدیریت جدید کامنت‌ها در اینستاگرام

خبرآنلاین: با افزوده شدن قابلیت جدید مدیریت کامنت‌ها در اینستاگرام، می‌توانید یک کاربر مخصوص را از دادن کامنت به پست‌هایتان محروم کنید و به اصطلاح او را بلاک کنید. منوی کمک روی لایو استریمینگ نیز به اپ اینستاگرام افزوده شده تا در مواقع مورد نیاز بتوان از طریق ارسال شماره تلفن یا پیامک کمک گرفت.

دیدگاه شما چیست؟