کاهش آمار خشونت در پرتو افشای مجرم

شرق: جست‌وجوی مهاجمان جنسی[SOS: Sex Offenders Search] نام یک اپلیکیشن تلفن همراه است که در آن، سابقه افرادی که برای بزرگسالان یا کودکان مزاحمت جنسی ایجاد کرده‌اند، ثبت و گزارش می‌شود.

نهنگ آبی یک چالش است نه یک بازی آنلاین

آنا؛ رامین سنمار(رئیس مرکز آسیب‌شناسی فتا استان اصفهان): نهنگ آبی یک چالش است نه یک بازی آنلاین ولی این باور غلط فراگیر شد که این یک بازی است، اما در حقیقت این یک چالش است که مرحله به مرحله مخاطب خود را به سوی پایان زندگی هدایت می‌کند.

سامانه آیداتیس هک نشده است

ایسنا: بررسی‌های مرکز ماهر در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر هک سامانه مرتبط با مدیریت توزیع متادون وزارت بهداشت، بیانگر غیرواقعی بودن اخبار مذکور بوده و سامانه آیداتیس شاهد هیچگونه آسیب‌پذیری نبوده است.

توییتر آیکون تایید کاربران خاطی را حذف می کند
انگجت: به‌زودی آیکون تأیید توییتر از حساب کاربری افرادی که قوانین آن را رعایت نکنند، حذف می‌شود.

فیس‌بوک کمک‌ها به زلزله‌زدگان ایران را بابت تحریم‌های آمریکا مسدود کرد

الجزیره: فیس‌بوک، صفحه‌ای که محمد نجفی، پزشک ایرانی مقیم دیترویت آمریکا برای جمع‌آوری کمک‌های مالی جهت کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه ایجاد کرده بود را به دلیل مغایرت با قوانین تحریمی آمریکا حذف کرد.

به سوی اقتصاد اشیا

شرق؛ بیتا کریمی(کارشناس ارشد اقتصاد): به‌زودی اتصال به اینترنت به‌عنوان یک کاربرد جانبی در محصولات نخواهد بود، بلکه اشیا می‌توانند به‌تنهایی ارزش اقتصادی خلق کنند و به‌عنوان یک شرکت‌کننده در بازارهای تجاری ایفای نقش کنند.

دیدگاه شما چیست؟