افزایش همکاری‌های ایران با ارمنستان در زمینه ترانزیت، امنیت سایبری و تبادلات پست

ایلنا؛ محمدجواد آذری‌جهرمی: توسعه روابط تجاری بین ایران با ارمنستان از جمله در حوزه دفاع سایبری بین ایران و ارمنستان، افزایش تبادلات پستی و توسعه دیتاسنترها در دستور کار است.

معرفی قابلیت‌های جدید واتس اپ تجاری

فرست‌پست: اپلیکیشن واتس اپ تجاری (WhatsApp Business) قرار است با قابلیت‌های جدید و کاربردی، بزودی در فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل قابل دسترس کاربران قرار بگیرد. تعداد بالای کاربران [واتس‌آپ] می‌تواند به منبع درآمدزایی بسیار مناسبی تبدیل شود و شرکت‌های تجاری کوچک و بزرگ برای ارتباط با مشتریان، نیازمند سرویس‌های پیام رسانی و گفت‌وگوی مستقیم واتس‌آپ هستند.
* فرست‌پست: واتس‌آپ در واقع با این کار [ساخت اپلیکیشن واتس‌آپ تجاری] می‌خواهد جای پای خود را در عرصه کار و تجارت و همچنین در میان مردم محکم‌تر کند تا بر محبوبیت و ثروتش افزوده شود. این اپلیکیشن [واتس‌آپ تجاری] به دو حالت خواهد بود: یکی مخصوص شرکت‌های کوچک و دیگری مخصوص شرکت‌های بزرگ نظیر بانک‌ها، ایرلاین‌ها و فروشگاهای بزرگ اینترنتی که تعداد مشتریانشان بسیار زیاد است. ویژگی اپلیکیشن واتس‌آپ تجاری، قابلیت تحلیل و آماردهی است که بدین ترتیب صاحبان شرکت‌ها و مشاغل قادر خواهند بود تعداد تمامی پیام‌های دریافتی، ارسالی و خوانده شده را تحلیل کرده و به آنها ارائه دهد.

آموزش کلاغ‌ها برای جمع آوری ته‌سیگارها

گیزمگ: در هلند یک استارتاپ جدید موسوم به شهرهای شلوغ (Crowded Cities) در حال راه‌اندازی است که قصد دارد با آموزش کلاغ‌ها آنها را برای جمع‌آوری فیلترهای سیگار از خیابان بکار گیرد.

دیدگاه شما چیست؟