مطالب قدیمی

مرور رسانه ها، ۱۵ مرداد ۹۶

تروجان اندرویدی Svpeng اطلاعات بانکی کاربران را به سرقت می برد

نئووین: شرکت امنیتی کسپرسکی خبر از کشف نسخه جدید تروجان بانکی معروف Svpeng برای سیستم‌عامل اندروید می‌دهد که می‌تواند با‌دسترسی به قابلیت‌های پایه سیستم‌عامل، اقدام به سرقت داده‌ها نماید. بدافزار بانکی Svpeng، از طریق وب‌سایت جعلی و در قالب نرم‌افزار ادوبی فلش نصب می‌شود، ضمن‌ اینکه روی به‌روز‌ترین نسخه اندروید هم اجرا می‌گردد.

اپلیکیشن جدید لینکدین می تواند میان شما و مشاورین مجرب ایجاد ارتباط کند

سی‌نت: لینکدین اعلام کرده که طی هفته های آینده کاربران این شبکه‌اجتماعی می‌توانند فهرست اولویت‌های کاری و نوع مشاوره مورد نیازشان را مشخص کرده تا نسخه جدید اپلیکیشن، آنان را به یک مشاور معرفی کند.

افشای ابزار سیا برای جاسوسی از وب‌کم‌ها و میکروفون‌ها

وی‌تری: براساس افشاگری جدید ویکی‌لیکس، سازمان سیا از ابزاری به نام Dumbo برای جاسوسی از وب‌کم‌ها و میکروفون‌ها در سراسر جهان استفاده می‌کند. بدافزار Dumbo توسط گروه دسترسی فیزیکی سازمان سیا مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی از زیرمجموعه‌های مرکز اطلاعات سایبری سیا محسوب می‌شود.

آزمایش مجازی لباس قبل از خرید

دیلی‌میل: محققان سیستمی ساخته‌اند که می‌تواند به طور دیجیتالی از لباس‌های افراد در‌حال حرکت عکس بگیرد و سپس آن‌را به تن آواتارهای سه بعدی افراد دیگر کند. این فناوری ClothCap نام گرفته است. به عقیده محققان با کمک نرم افزار ClothCap کاربران می‌توانند قبل از خرید هر لباس به‌طور مجازی آن را آزمایش کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا