۳۴ درصد دانلود در فضای اینترنت کشور فیلم‌های غیراخلاقی است

13931111000239_PhotoA

روح الله مومن نسب: هم اکنون ۳۴ درصد دانلود در فضای اینترنت کشور دانلود فیلم‌های غیراخلاقی است و اینترنت کنونی در کشور، یک اینترنت کثیف آمریکایی است. با وجود اینکه ۳۸ درصد سایت‌ها در آمریکا فیلتر است، اما ما اینترنت را رها کردیم. اینترنت کشور هم به این دلیل کند است که ما آن را با ۱۶ واسطه از کشور آمریکا می‌خریم. به گفته یکی از کارمندان سابق سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا، این کشور با استفاده از اینترنت در ایران، نقطه کور اطلاعاتی ندارد. استفاده از گوشی‌های هوشمند ۱۲۰۰ عنوان درد و بیماری را به دنبال داشته است، به خصوص wifi که عقیمی مردان را به همراه دارد. اکنون دانش آموزان از اینترنت برای دانلودفیلم‌های غیراخلاقی استفاده میکنند. هم اکنون ۸۲ درصد از کاربران شبکه تلگرام ایرانی هستند. مقدمات تمام ترورهای چند سال اخیر در ایران از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته و انقلاب مصر هم از طریق هم شبکه‌ها نابود شد.ما دو نوع اینترنت داریم، یک اینترنت کثیف آمریکا و دیگر اینترنت پاک ایرانی است. محصول اینترنت کنونی این است که ما سکولار، فردگرا و لذت‌گرا شدیم.براساس آمارها ۹۰ درصد کودکان به دور از چشم والدین، فیلم‌ها و تصاویر غیراخلاقی می‌بینند یا اینکه ۶۸ درصد طلاق‌ها در سطح جهان به خاطر ارتباط زن یا مرد از طریق شبکه‌های اجتماعی با دیگران است.

منبع: فارس

تولید مو با چاپ سه‌بعدی!

download

موسسه فناوری ماساچوست (MIT) یک روش جدید برای چاپ سه‌بعدی موی مصنوعی ابداع کرده‌اند که به آن‌ها اجازه می‌دهد همه چیز از قلموی نقاشی گرفته تا خز مصنوعی را چاپ کنند.

منبع: دیزین

کفشی که مثل جی‌پی‌اس کاربر را هدایت می‌کند

254152156712371

یک شرکت هواپیمایی اروپایی از کفش‌هایی رونمایی کرده که با GPS تلفن همراه کاربر سازگار شده و به مسافران اجازه می‌دهد بدون نیاز به نگاه کردن مداوم به نمایشگر تلفن هوشمند خود در شهر گردش کنند.

منبع: ایسنا

با فروش اپلیکیشن‌ها ثروتمند شوید

Dollars-1

اپ آنی پیش‌بینی می‌کند که در سال جاری، بازار جهانی اپلیکیشن موبایل ۲۴ درصد رشد کرده و به طور کل در تمام فروشگاه‌های اپلیکیشن به ۵۱ میلیارد دلار درآمد برسد.

منبع: پویش

از اپلیکیشن پیام رسان ALLO گوگل استفاده نکنید

ادوارد-اسنودن

ادوارد اسنودن: نباید از اپلیکیشن Allo استفاده کنید. در حال حاضر قابلیت کد گذاری دو طرفه در این اپلیکیشن خاموش است واتس اپ و آی مسیج همچنان از این قابلیت بهره مند هستند و امن تر هستند.

منبع: گویا آی تی

کل خریداران روزنامه‌های ایران کمتر از بینندگان یک وب‌سایت خبری!

download (1)

تعداد کل مخاطبان روزنامه‌های ایران به اندازه بینندگان یک وب‌سایت خبری داخلی نیز نیست و می‌توان به قدرت اطلاع رسانی ارزان قیمت این کانال‌های تلگرام و کم‌اثر شدن مطبوعات در کشورمان توجه نمود.

منبع: تابناک

هشدار درباره آدرس‌های اینترنتی رو به اتمام

n00011196-b

نسخه ۴ پروتکل اینترنت دیگر توان پاسخگویی نیازها را ندارد و عبور به نسخه ۶ ضروری شده است و بازنگری در سیستم‌های شبکه‌ای و تغییر پیکربندی صدها میلیون کامپیوتر در سراسر جهان را می‌طلبد.

منبع: ایسنا

دیدگاه شما چیست؟