مطالب قدیمی

مروری بر رسانه ها ۱۱ مهر ۹۳

گزیده مهمترین اخبار رسانه ها با موضوعات فناوری در روز جمعه ۱۱ مهر ۹۳ به شرح زیر می باشد:

به گزارش نت استارت کارنوت شبکه اجتماعی تخصصی مخصوص کارآفرینان است، درسایت کارنوت می توانید با کارآفرینان و محصولات ارائه شده آنها آشنا شوید و از تجارب آنها استفاده کنید، با مدرسین و فعالان این حوزه در ارتباط باشید و فرصت ها و منابع کارآفرینی را شناسایی کنید.

Netstart-karnonet_03

به نوشته سایت استادی شرکت امنیتی مک آفی در گزارش سالانه خود لیست ۱۰ نفر شناخته شده خطرناک حوزه سایبری را منتشر کرد. در این لیست ۱۰ نفره نام کیمل Jimmy Kimmel در صدر این جدول دیده می شود.زمانی که شما در جستجو با دریافت برنامه ای بر اساس نام جیمی کیمل روبرو می شوید یک پنجم احتمال دارد که سیستم شما به ویروس دچار شود.

Jimmy-Kimmel

به گزارش کافه تکنولوژی، شرکت بریتانیایی Secure Drive اخیرا هاردی را طراحی کرده که می تواند اطلاعات خود را بطور کامل پاک کند ، آن هم به طور فیزیکی! در واقع این هارد مجهز به GSM است و شما می توانید با ارسال یک پیام متنی چیپ های فلش این هارد را بطور فیزیکی نابود کنید.

1412219613ssdsecure

به گزارش سایت خبری تابناک رییس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه شهر تهران تنها یک رادار اصلی در شهر پرند برای هواشناسی دارد، گفت: رادار هواشناسی پایتخت احتمالا به دلیل امواج پارازیت دارای نویز است و این موضوع یک سوم تصاویر هواشناسی این شهر را نامفهوم کرده است.
مشبل نوشته است: برای اینکه بفهمید آیفونی که خریده اید دزدی است یا خیر، به آدرس iCloud.com مراجعه کنید تا به قابلیت جدید اپل با عنوان Activation Lock Status دسترسی پیدا کنید. در این صفحه باید شماره سریال یا شماره IMEI آی‌فونی که قرار است بخرید را وارد کنید. اگر قفل امنیتی این گوشی فعال باشد اپل به شما میگوید

Lost_iPhone_0
به گزارش سایت مشرق “رجب طیب اردوغان” رئیس جمهور ترکیه در دیدار گروهی از روزنامه‌نگاران گفت که از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی متنفر بوده و این تنفر هر روز زیادتر می‌شود. اردوغان در این دیدار که روز پنجشنبه صورت گرفته اعلام کرد که هر روز مخالفتش با اینترنت زیادتر می‌شود. دادگاه قانون اساسی ترکیه روز پنجشنبه چندین بند از قانونی را حذف کرد که بر اساس آن به مقامات ترکیه این امکان را می‌دهد که سایت‌های اینترنتی را بدون دستور قضایی و تحت عناوینی همانند امنیت ملی و نظم عمومی مسدود کنند.

shabnamnews2815144938256261

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا