مطالب قدیمی

عرضه نرم‌افزار کاربردی برای تحریم کالاهای اسرائیلی

baycottisrael

جنبش ضد اسرائیلی «بایکوت- عدم سرمایه‌گذاری- تحریم» BDS (Boycott, Divestment, Sanctions)   که توسط شماری از سازمان‌های صلح‌طلب تشکیل شده، اخیرا نرم‌افزاری ویژه گوشی‌های هوشمند در ارتباط با پیگیری تحریم رژیم اشغالگر قدس ارائه کرده است.

baycott

 این نرم‌افزار دارای بانک اطلاعاتی کاملی درباره کالاهای تولید اسرائیل، شرکت‌های فعال در سرزمین‌های اشغالی، تجار همکار صهیونیست‌ها، سرمایه‌گذاران در اسرائیل و یک اسکنر بارکد خوان کالا است.

با نصب این نرم‌افزار بر روی گوشی‌های هوشمند، علاقمندان به تحریم کالاها و شرکت‌های اسرائیلی به راحتی می‌توانند از تمامی اطلاعات مورد نیاز در این زمینه، برخوردار شوند. مثلا به آسانی می‌توان دانست که فلان کالا در سرزمین‌های اشغالی تولید می‌شود یا خیر؟ فلان شرکت درآمدش را در اسرائیل، سرمایه‌گذاری کرده یا خیر؟

گفتنی است، طی ماه‌های اخیر شماری از چهره‌ها و هنرمندان معروف اروپایی در حمایت از جنبش BDSسفرها و برنامه‌های خود به سرزمین‌های اشغالی را لغو کرده‌اند.

دو انجمن علمی معروف به نام‌های انجمن مطالعات آسیایی و انجمن مطالعات آمریکایی نیز اخیرا موسسات اسرائیلی را تحریم کرده‌اند.

boycott

هرچند جنبش BDS در تحریک چهره‌های مطرح و موسسات علمی علیه جنایات اسرائیل موفق عمل کرده، اما تاکنون نتوانسته است افکار عمومی مردم را به این موضوع جلب کند.

جنبش مذکور امیدوار است با عرضه اپلیکیشن ضد اسرائیلی فوق و استفاده از فناوری گوشی‌های هوشمند که این روزها تقریبا هر فردی از آن استفاده می‌کند، توجه مردم عادی اروپا و آمریکا را نیز در حمایت از فلسطینیان به دست آورد.

گفتنی است نسخه کامل این نرم‌افزار به زودی عرضه خواهد شد. برای دریافت این نرم افزار به سایت ذیل مراجعه و ثبت‌نام کنید:

http://bdsapp.org/index/

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا