مطالب قدیمی

عدم اطمینان سازمانهای جاسوسی آمریکا به شبکه اجتماعی تروریستها

 

TheIntercept-watchlist-1-article-header

سالانه حدود ۳۵۰۰ نفر از مظنونین تروریست به زعم آمریکا، کشته می شوند و کشته شدنشان در اسناد سازمان های اطلاعاتی آمریکاتایید می شود. اما ۱۳۰۰۰مورد دیگر گزارش کشته شدنشان به دست رسیده اما کشته شدنشان تایید نمی شود.

این یک چالش بزرگ برای سازمان های اطلاعاتی آمریکاست، زیرا تا به حال راه حلی قطعی برای تایید مردن یک تروریست در این سازمان ها ارائه نشده است! در حال حاضر از جمله راههای تایید کشده شدن یک تروریست شامل: تایید توسط دو منبع معتبر، پخش خبر در رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری، عکس معتبر از جنازه و تایید DNA جنازه می باشد.

اما چالش جدید برای این سازمانها رسانه های اجتماعی می باشند. جدیدا این سازمانهای اطلاعاتی به این نتیجه رسیده اند که ممکن است تروریست ها با انتشار جعلی خبر مرگشان در شبکه های اجتماعی قصد فریب دادن آنها را داشته باشند، زیرا که این شبکه ها یکی از راههای تایید کشته شدن تروریست ها برای سازمان های اطلاعاتی آمریکاست.

این تروریستها با انتشار اخبار و تصاویر جعلی از کشته شدن خود، سازمان های اطلاعاتی را فریب داده و سپس با نام و نشانی جدید در مکانی جدید به زندگی ادامه میدهند. از این رو این سازمانها دیگر نمی توانند به داده های شبکه های اجتماعی نیز تیکه کنند…

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا