مطالب قدیمی

شبحی مرموز پشت مریخ نورد در جدیدترین تصاویر فضایی!

شبحی مرموز در جدیدترین تصاویر فضایی پشت مریخ نورد کنجکاوی در حال تنظیم آن در سیاره مریخ دیده شده است.

نظریه پردازان فرضیه‌های موجودات فضایی از کشفی باور نکردنی در سیاره مریخ سخن می‌گویند که کارشناسان ناسا هنوز در برابر آن سکوت کرده اند.

گفتنی است، در تصاویر بدست آمده جدید از مریخ نورد کنجکاوی که در حال حفاری برای پیدا کردن نشانه‌های حیات در سطح سیاره مریخ است سایه‌ای در پشت آن دیده می شود که شبیه به سایه یک انسان است.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، این سایه تیره انگار که در حال تنظیم مریخ نورد و اصلاح زاویه حفاری آن است.این تصاویر توسط دوربین ناسا گرفته شده و شکل پشت مریخ نورد مانند شکل یک انسان است.

موجود 1

براساس ظاهر این سایه فرد انسانی حتی دارای کلاه ایمنی و مخزن هوا در پشت کمر خود و حتی لباس کار است.
نظریه های مختلفی در خصوص این سایه وجود دارد برخی اعتقاد دارند سایه مذکور متعلق به یک موجود فضایی ناشناخته است و برخی دیگر اعتقاد دارند که مریخ نورد اصلا بر روی سیاره مریخ نیست و این یک دروغ از سوی جامعه فضاشناسی است و این مریخ نورد بر روی زمین است و یک مسئول در حال تمیز کردن و تنظیم آن است. البته این افراد احتمالا از طرفداران آن نظریه هستند که سفر انسان به ماه را هم یک سفر دروغین و تصاویر آن را تصاویر ضبط شده در استودیو و به کارگردانی کوبریک می دانند.

این تصویر دقیقا بعد از اعلام یافت گاز متان و احتمال وجود باکتری در سطح سیاره مریخ و وجود فرضیه احتمال وجود حیات در سطح این سیاره بدست آمده است.

موجود 2
حال باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا این عکس، عکسی سرکاری است که روی زمین گرفته شده است یا یک تداخل سایه است که به این شکل دیده می شود و یا…
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا