مطالب قدیمی

برنامه های ویندوز فون برای استفاده در زمان کوه نوردی و کمپ

FH_gps_combo_thumb_0906894E

روزهای طولانی تابستان زمان مناسبی برای اردو رفتن و کوهنوردی است. به غیر از جمع کردن چادر و وسایل کوهنوردی، این نرم افزارها را هم دانلود کنید تا به شما کمک کند جاده های خارح از شهر را بپیمایید، غذاهای خارج از خانه درست کنید و داستان ها و ترانه هایتان را دور آتش به اشتراک بگذارید.

Outdoor navigation:

این نرم افزار که با جی پی اس کار می کند، به شما کمک می کند که در مکان های متروک راه خود را گم نکنید؛ شامل یک قطب نما، نقشه های آنلاین و آفلاین و قابلیت پیدا کردن مسیر است. بخش مدیریت سفر هم مدت زمان حرکت، فاصله نقاط مختلف، سرعت و شیب را ثبت می کند.

با جدول موجود در برنامه و نقشه هاریال می توانید موقعیت جغرافیایی و تصاویر خود را توسط ایمیل یا فیسبوک به اشتراک بگذارید. نسخه کامل این برنامه شامل یک بخش درخواست کمک است که اگر واقعاً در جایی گیر کردید، با یک کلیک، می توانید یک متن یا ایمیل اورژانسی بفرستید.

Cooking everything outdoors:

با کمک این نرم افزار رایگان و فیلم های کوتاه موجود در آن، می توانید یاد بگیرید که چه غذاهایی را می شود روی آتش در فضای باز درست کرد. محتویات داخل نرم افزار به صورت پی دی اف هم در نرم افزار قرار گرفته اند.

Guitar:

اگر حمل کردن گیتار برای شما مشکل است، از این نرم افزار رایگان استفاده کنید تا بتوانید دور آتش بنشینید و ترانه های خود را بخوانید. می توانید برنامه را طوری تنظیم کنید که آکوردهای ماژور و مینور را بنوازد و یا به صورت تکی نوت ها را بنوازید.

در تنظیمات برنامه می توانید انتخاب کنید که سیم ها روی ال سی دی به حرک دربیایند یا ثابت بمانند و یا قفل صفحه غیر فعال بشود.

Scary Stories-tales from BH:

هیچ اردویی بدون تعریف کردن داستان های ترسناک کامل نیست. این نرم افزار شامل هزار داستان برای ترساندن دوستانتان است: از داستان های افسانه ای شهری تا احضار ارواح. همچنین می توانید داستان خود را به نرم افزار اضافه کنید و یا نظر خود را درباره سایر داستان ها بنویسید.

SkyMap:

قبل از این که برای خوابیدن به چادر بروید، به بالا نگاه کنید: تا به حال این همه ستاره دیده بودید؟ از نرم افزار SkyMap استفاده کنید تا بتوانید ستاره ها و صور فلکی را بشناسید. کافی است گوشی ویندوز فون خود را به سمت آسمان بگیرید تا نرم افزار به شما بگوید در حال مشاهده چه چیزی در آسمان هستید.

می توانید از این نرم افزار در شب و روز استفاده کنید؛ همچنین این برنامه ویژگی های جدید و اضافی هم دارد؛ مثل مختصات نقشه محور و ….

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا