مطالب قدیمی

با این وسیله به صورت بی سیم تمام دستگاه های الکترونیکی را شارژ  کنید

شارژ بی سیم اصلا یک مفهوم جدید نیست اما برای شارژ دستگاه های خود، شما هنوز نیاز به محلی دارید که گوشی خود را بالای پد شارژ قرار دهید. گاهی اوقات وقتی کمی گوشی شما از پد شارژ منحرف شود، شارژ قطع می شود و این بسیار آزار دهنده است. حالا تصور کنید شما هرگز دوباره گوشی خود را به برق وصل نکنید و یا تکنولوژی که چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. این چیزی است که شرکت Energous آماده کرده تا به شما ارائه بدهد.

WattUp تکنولوژی شارژ بی سیم

شرکت تکنولوژی Energous شرکتی است که دستگاه WattUp را ساخته است. دستگاه WattUp یک نوع شارژر بی سیم است که روش مردم را برای شارژ دستگاه های الکترونیکی را در خانه، اداره، ماشین و فراتر از آن را تغییر خواهد داد.

WattUp چگونه کار می کند؟

WattUp قادر است گوشی های هوشمند و باتری های سایر دستگاه های فعال شما را در حال حرکت و با استفاده از امواج رادیویی یکسان فراوان که در اطراف ما جریان دارد به عنوان یک روتر Wi-Fi شارژ کند. فرستنده WattUp مکان یابی می کند و با استفاده از یک ماژول بلوتوث با دستگاه های سازگار ارتباط برقرار می کند. هنگامی که آنها به یک دستگاه متصل می شوند، آنها پرتوهایی از سیگنال هایRF  را منتشر کرده و سپس به بوسیله یک تراشه کوچک تعبیه شده در دستگاه به DC power تبدیل می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا