مطالب قدیمی

بابانوئل هم از بیگ دیتا استفاده میکند!

بابانوئل هم از بیگ دیتا استفاده میکند!

فصل تعطیلات برای بابانوئل یک فصل بسیار پرکار است. اماده سازی حجم عظیمی از هدایا برای بچه ها در سرتاسر جهان نیاز به انجام رساندن یک عملیات پیچیده و با فرصتی تنها چند روزه دارد. البته هیچ خطایی هم نباید رخ دهد وگرنه تعداد قابل توجهی از بچه ها و والدین بسیار دپرس خواهند شد. خوشبختانه بابانوئل میتواند از بیگ دیتا برای عملیات های پخش هدایای خود استفاده کند و طیف گسترده ای از شخصی سازی ها، مدیریت موجودی هدایا و البته جن ها را مدیریت کند. از آنجایی که ما به قطب شمال دسترسی نداریم بیایید نگاهی به خرده فروش هایی بیاندازیم که در فصل تعطیلات از بیگ دیتا استفاده میکنند:

بابانوئل هم از بیگ دیتا استفاده میکند!

بابانوئل امسال خرید بسیاری باید انجام دهد. Forrester انتظار دارد که در این فصل به تنهایی فروش ۸۹ بیلیون دلاری را از فروش آنلاین خود داشته باشد. خرده فروشان باید بدانند که چقدر زمان نیاز است تا این حجم تقاضا را بتوانند آماده کنند و اطمینان حاصل کنند که بابانوئل بتواند آن چیزی را که میخواهد در این فروشگاه ها پیدا کند.

صد البته آنالیز بیگ دیتا به خورده فروشان (حتی خورده فروشان آنلاین) کمک میکند تا بتوانند محصولات مناسب مشتری های خود را در لحظه مناسبی به انها معرفی کنند

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا