مطالب قدیمی

اولین رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز

شروع رویداد
 چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷  ۱۴:۰۰
پایان رویداد
 چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷  ۱۹:۰۰
مکان رویدادتبریز

 

افرادی که با نام بیتکوین آشنا هستند، احتمالا می‌دانند که تکنولوژی پشت آن بلاکچین (Blockchain) نام دارد ولی در این میان گاهی این دو مفهوم به اشتباه بجای یکدیگر استفاده می‌شوند. این در حالی است که تکنولوژی بلاکچین پتانسیل بسیار بیشتری از کاربردهای صرفا مالی دارد.

این تکنولوژی با استفاده از مهمترین مولفه خود یعنی ایجاد اعتماد، توانسته در حوزه‌های بسیار متنوع دیگری از جمله واقعیت مجازی،‌ هوش مصنوعی، گیمینگ، پزشکی، اینترنت اشیا، زنجیره تامین و غیره، توجه زیادی را به خود جلب کند به طوری که سالانه شاهد تعداد کثیری از پروژه‌های مبتنی بر بلاکچین در دنیا هستیم. هدف از این رویداد آشنایی بیشتر اکوسیستم فناوری تبریز با تکنولوژی بلاکچین و همچنین کاربردهای متنوع آن در حوزه‌های مختلف از زبان متخصصان این حوزه است.

اولین رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز، با هدف آشنایی ابتدایی با تکنولوژی بلاکچین و همچنین کاربردهای متنوع آن در حوزه‌های مختلف و گردهم آوردن سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها، محققان و علاقه‌مندان به حوزه‌ی بلاکچین برگزار می‌شود. سخنرانی فعالان و متخصصان این حوزه، پنل و جلسه‌ی شبکه سازی از بخش‌های اصلی این رویداد خواهد بود.
رویداد اقتصاد بلاکچین تبریز بصورت مستقل و با حامی‌گری شرکت‌های خصوصی و دولتی برگزار می‌گردد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا