در سری برنامه های معرفی برنامک های موبایلی اینبار به معرفی برنامک پریسما (Prisma) پرداخته ایم، پریسما می تواند با تحلیل اطلاعات عکس، سبک مناسبی را برای عکس گرفته شده انتخاب کند با این برنامک شما می توانید عکس خود را مانند نقاشی های پیکاسو دربیاورید. با مفتا همراه باشید.

پریسما (Prisma) یک نرم افزار حرفه ای و محبوب برای عکاسی می باشد که توسط استودیو Prisma labs, inc برای گوشی های آیفون و آیپد بصورت کاملا رایگان عرضه شده است و با سرعتی بسیار بالا از زمان طراحی این برنامه جز بهترین اپلیکیشن های عکاسی در بین کاربران قرار گرفته شده است! اگر شما هم به دنبال تبدیل عکس های خود به نقاشی هستید نرم افزار پریسما به روشی جدید و خیره کننده ای می تواند تصاویر را به نقاشی تبدیل کند!

حتما بخوانید "نخستین فیلمنامه نوشته شده توسط هوش مصنوعی + دانلود فیلم"

نرم افزار اندروید Prisma به راحتی قادر به تغییر تصاویر شما به صورت آثار هنری و نقاشی با استفاده از سبک هنرمندان معروف از جمله مانک, پیکاسو و همچنین تزئینات معروف جهان و الگوها می باشد! اگر از علاقه مندان به عکاسی هستید باید به اطلاع برسانیم که تمامی نرم افزارهای ویرایش عکس بصورت نقاشی قدرت ویرایش حرفه ای تصاویر را نداشته و فقط چند فیلتر ضعیف برای تغییر تصاویر در خود دارند ولی به کمک این اپلیکیشن حرفه ای و قدرتمند می توانید یک اثر هنری بسیار زیبا طراحی کنید!

این نرم افزار خارق العاده با استفاده از شبکه های عصبی و هوش مصنوعی کمک می کند تا شما لحظات به یاد ماندنی و بسیار زیبا را داشته باشید و بتوانید این لحظات را به گونه ای خاص و متفاوت ثبت نمایید. نکته‌ی جالب این است که پریسما با اضافه کردن فیلترهایی ساده کار نمی‌کند بلکه با تحلیل اطلاعات عکس، سبک مناسبی برای آن عکس پیدا می‌کند و عکس را به آن سبک در می‌آورد.

حتما بخوانید "تولید صوت برای فیلم های بی صدا با استفاده از الگوریتم هوش مصنوعی"

در آپدیت جدید این برنامک قرار است ویدیوهای گرفته شده هم تبدیل به نقاشی شوند.

دانلود پریسما برای اپلی ها و اندرویدی ها

دیدگاه شما چیست؟

Your email address will not be published.