مطالب قدیمی

آیفون یا گوشی اندرویدی خود را به موبایل ماهواره ای تبدیل کنید

maxresdefault

باور کنید یا نه، شما میتوانید قابلیت ماهواره ای بودن موبایل را به گوشی هوشمند حاضر در دستان خود بیافزایید! بله درست است، شما دیگر نیاز به یک گوشی ماهواره ای جداگانه ندارید و به تنها چیزی که نیاز دارید یک Thuraya SatSleeve است. این قاب گوشی علاوه بر اینکه تماس گرفتن و اس ام اس را پشتیبانی میکند، به شما خدمات اینترنتی ماهواره ای را نیز ارائه میکند.

 

 

برای دستیابی به چنین امکاناتی کافی است که گوشی هوشمند خود را در درون این قاب قرار داده و اجی مجی لاترجی! شما یک تلفن ماهواره ای دارید! البته موضوع پرداخت هزینه های مازاد در شرایط و مکان جغرافیایی شما نیز وجود دارد که قطعا یک امر معمولی به حساب می آید. قابل توجه است که این کیس موبایل هم برای اندورید و هم برای IOS موجود میباشد که به صورت نورمال برای اپل ۵/۵s و سامسونگ ۴s طراحی شده است اما برای مدل های بالاتر این مدل ها نیز میتوانید با جست و جو در همکاران این شرکت ارائه دهنده به آنها دسترسی پیدا کنید. علاوه بر تمام اینها یک قاب میتواند در شرایطی که باتری موبایلتان در حال تمام شدن است آنرا شارژ کند و حتی در زمانی که هیچ موبایلی به آن متصل نیست برای دیگران پیغام sos بفرستد!

این را بگوییم که این ابزار ارزان نیست و چیزی حدود ۴۹۹ دلاری برای شما آب خواهد خورد اما همه ی ما میدانیم که این هزینه بسیار کمی برای چنین ابزار مفیدی است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا