مرور رسانه ها، ۱۴ مهرماه ۹۶

 تلفن همراه رئیس کارکنان کاخ سفید هک شده است

رویترز: مقامات کاخ سفید معتقدند تلفن همراه جان کلی، رئیس دفتر ترامپ، مورد حمله نرم‌افزاری قرار گرفته است. نفوذ به تلفن همراه جان کلی در ماه دسامبر صورت گرفته باشد.

 در استوری اینستاگرام نظرسنجی ایجاد کنید

خبرگزاری صدا و سیما: اینستاگرام با انتشار به‌روزرسانی برای نرم افزار خود، قابلیت جدیدی برای کاربران خود ایجاد کرد که به وسیله آن می‌توانند در استوری‌ها نظر سنجی ایجاد کنند.

 ورود شرکت روسی تاکسی آنلاین به ایران

ارب‌کا: فعالیت شرکت روسی تاکسی اینترنتی ماکسیم در ایران به زودی آغاز می شود. این شرکت گواهی کار در ایران را گرفته است و قرار است این سرویس در پاییز امسال در تهران راه اندازی شود.

 سرقت اطلاعات محرمانه آمریکا با استفاده از نرم‌افزار کاسپرسکی

وال‌استریت ژورنال: هکرهای روس از نرم‌افزار ضدویروس شرکت کاسپرسکی برای سرقت اطلاعات فوق محرمانه یک پیمانکار آژانس امنیت ملی آمریکا، استفاده کرده‌اند.

 روباتی که غریبه‌ها را به منزل راه نمی‌دهد

ایران: شرکت یو بی‌تک به تازگی روباتی تولید کرده که از فناوری تشخیص چهره برای شناسایی ساکنان منازل برخوردار است و می‌تواند جلوی ورود افراد مزاحم را به خانه بگیرد.

 بایدهای خواست وزیر برای ارائه وای‌فای رایگان در اماکن عمومی

فارس: در طرح جدید ارائه وای فای رایگان در اماکن عمومی، لازم است با بررسی یا مطالعه تطبیقی با سایر کشورها، نکته مهم میزان استفاده و الگوی هماهنگ مناسب برای اجرای بهتر طرح مورد توجه قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه