نرم افزار Dango و هوش مصنوعی + دانلود

به تازگی شبکه های عصبی به ابزاری مناسب برای حل انواع مشکلات علوم کامپیوتر تبدیل شده اند برای مثال فیس بوک از این شبکه ها برای شناسایی چهره افراد، گوگل برای شناسایی عکس و IBM برای بالا بردن بهره وری از آن استفاده کرده اند.

جالب است بدانید که از شبکه های عصبی می توان برای پیدا کردن اموجی هم استفاده نمود.
در این پست قصد داریم یک برنامکی را به شما معرفی کنیم که در آن از صدها میلیون اموجی استفاده شده و هنگامی که شما کلمه خود را تایپ می کنید این ابزار در دیتابیس خود شروع به جستجو می کند و اموجی مربوط به نظر را پیشنهاد می دهد.

نرم افزار Dango چیست؟

برنامک Dango یک دستیار شناور است که بر روی گوشی شما اجرا می شود و با استفاده از این برنامه می توانید در مسنجر ها و شبکه های اجتماعی مختلف مانند: Kik, Snapchat, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp, Textra, Go SMS, Hangouts و … از میلیون ها شکلک و GIF های جذاب استفاده کنید و پیام و متن های خود را بیشتر از همیشه جالب و زیبا سازید. برنامه Dango با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته می تواند تشخیص دهد شما در مورد چه موضوعی تایپ می کنید و از این طریق می تواند حالت شما را تشخیص دهد! با تشخیص حالت های مختلف شما مانند ناراحتی، خوشحالی، خشم و … شکلک ها و استیکر های مرتبط با موضوع متن و پیام شما را پیشنهاد می دهد تا با استفاده از آنها مود و حالت خود را برای سایرین واضح تر بیان سازید.

whatisdangoپشنهاد شکلک کار سختی است به این معنی که Dango نیاز دارد درک کند شما چه نوشته اید و سپس شکلکی که قرار است استفاده کنید را به شما پیشنهاد دهد. Dango از رویکرد داده محور برای پیش بینی شکلک ها استفاده می کند  و تا حد زیادی این پیش بینی ها از فرهنگ اینترنت بدست آمده است.
در هسته Dango از یک شبکه عصبی استفاده گشته این شبکه های عصبی در ابتدا فقط حدس می زنند اما بعد از مدتی با نحوه نوشتن شما آشنا می شود و با دقت بالاتری شکلک مورد نظر را نمایش می دهد.
شما می توانید نرم افزار Dango را از پلی استور دانلود نمایید.

 

Source :

getdango

به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  • من دانش آموز سال ائل دبیرستان در رشته ی علوم تجربی هستم به نظر من گر شما بتوانید که یکه برنامه با قابلیت در یافت صدای گیرند  که با توجه به نوع درد فرد وناحیه  مورد آزار   بیماری فرد را تشخیص بدهد واقعا عالی است  البته اگر هم مشکی داشتد در حین ساخت با من در تماس باشید راستی اگرمهندس فناوری آیتی هستید من راپیدا کنید