برترین مراکز آموزش بیگ دیتا و آنالیز داده در مقطع کارشناسی ارشد

555555

 

بیگ دیتا به معنی فرصت های بزرگ است.

کسب و کارها دارای اطلاعات و داده های زیادی هستند و تلاش برای درک همه آنها باعث افزایش تقاضا به دانشمندان داده ها و تحلیل گران کسب و کار ها شده است.

 

در ادامه به معرفی برترین موسسات آموزش بیگ دیتا می پردازیم:

۱)

1

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه، تحلیل کسب و کار

مدرسه: مدرسه کسب و کار کری W.P

دوره های آموزشی: داده کاوی، مدیریت کیفیت داده ها، کسب و کار تجزیه و تحلیل استراتژی، تصمیم گیری تحلیلی ساخت ابزار، پروژه کاربردی

مکان: شهر تمپه آریزونا(Tempe, AZ)

مدت زمان تحصیل: ۹ الی ۱۶ ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

دانش آموزان با یادگیری استخراج داده ها در ایجاد یک کسب و کار در بازارها و صنایع، می توانند مهارتهای کمی و تحلیلی خود را بالا ببرند. مدرسه دارای کلاس های کوچک می باشد و به دانش آموزان کمک می کند تا با یادگیری کارهای تیمی به مدرک کارشناسی ارشد این رشته دست یابند..

نکته منحصر به فرد:

دانش آموزان می توانند در این مدرسه بصورت ۹ ماه تمام وقت و یا ۱۶ ماه آنلاین ادامه تحصیل بدهند. برنامه های این مجموعه شامل پروژه های دنیای واقعی، آماده کردن دانش آموزان برای تجزیه و تحلیل داده ها، تصمیم گیری استراتژیک و بهینه سازی فرایند کسب و کار می باشد.

۲)

2

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه، تحلیل کسب و کار

مدرسه: دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار

دوره های آموزشی: جستجوی پیشرفته داده کاوی، مدیریت داده ها و SQL، بهینه سازی و شبیه سازی برای تصمیم گیری کسب و کار، رگرسیون لجستیک، درخت تصمیم، عوامل و تجزیه و تحلیل خوشه ای، تجزیه و تحلیل داده های مشتریان، مشتقات، وب توسعه نرم افزار، ManagementLocation فرآیند کسب و کار: والتهام، MA

مکان: شهر والتهام(Waltham, MA)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ الی ۳۶ ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

دانشجویان در این مکان به یادگیری مهرات در آمار پیشرفته، یادگیری ماشین و داده کاوی، برنامه نویسی و توسعه مدیریت داده هامی پردازند. این برنامه طراحی شده برای پاسخگویی به به نیازهای طیف گسترده ای از کارفرمایانی که به دنبال پیدا کردن نقاط تقاطع شیوه های استاندارد صنعت و حجم انبوهی از اطلاعات مصرف کنندگان هستند. دانشجویان قادر به استفاده از دانش پیشرفته در تجزیه و تحلیل و برنامه های لبه برش برای نفوذ در تصمیم گیری های کسب و کار در بسیاری از صنایع هستند.

۳)

3

مقطع : کارشناسی ارشد پیش بینی تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: دانشکده رایانه

دوره های آموزشی: پردازش پایگاه داده، تجزیه و تحلیل داده ها، کشف دانش، داده کاوی وب سایت ، تجسم داده ها، استخراج از معادن بزرگ داده ها، تجزیه و تحلیل شبکه اجتماعی، اطلاعات هوشمند بازیابی، برنامه نویسی برنامه های کاربردی داده .

مکان: شهر شیکاگو

مدت زمان تحصیل: ۲۴ ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

در این برنامه دانش آموزان مهارتهای فنی و لازم برای حرفه ای شدن در علم داده ها را به دست می آورند. مهارتهای پیشرفته داده کاوی، یادگیری ماشین، پردازش پایگاه داده ها و تجسم سازی داده ها برای مشاهده چالشهای استخراج حجم انبوهی از داده ها از جمله مواردی است که دانش آموزان از طریق آموزش و کار به عنوان کارآموز در پروژه های بزرگ فرا می گیرند.

 

نکته منحصر به فرد:

“این برنامه میان رشته ای است و شامل چهار روش مختلف: روش محاسباتی، بازاریابی، مراقبت های بهداشتی، و مهمان نوازی می باشد. دانشجویان صلاحیتهای اصلی فنی و کمی در علم اطلاعات را به دست می آورند و از این فرصت برای تکمیل مهارت های فنی خود استفاده می کنند.

 

۴)

4

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده در کسب و کار

مدرسه: دانشکده لبوو(Lebow)

دوره های آموزشی: تحقیق در عملیات، داده کاوی در تحلیل کسب و کار ، مدل های تصمیم گیری مدیریتی و شبیه سازی آماری

مکان: شهر فیلادلفیا(Philadelphia, PA)

مدت زمان تحصیل: ۱۵ ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

 

جزئیات برنامه:

این برنامه برای دانش آموزانی طراحی شده که علاقه به روش های مقداری،کاوش و کشف روابط از طریق تجزیه و تحلیل داده ها برای حل مشکلات کسب و کارها دارند.

نکته منحصر به فرد:

در این برنامه دانشجویان با یادگیری تجربی مهارتهای پیشرفته در سه حوزه مهم از کسب و کار: ۱- آمار برای کاوش و کشف روابط در داده ها؛ ۲- عملیات امور مالی و تحقیقات بازاریابی، به منظور توسعه مدل ریاضی برای برنامه ریزی و عملیات. ۳- مدیریت سیستم های اطلاعاتی، برای دسترسی و ایجاد پایگاه داده را می آموزند.

برای یکپارچه سازی داده های بدون ساختار مانند متن، صدا و ویدئو و اطلاعات رسانه های اجتماعی با داده های ساخت یافته رموزی وجود دارد که در اینجا به دانشجویان آموزش داده می شود

 

۵)

5

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده در کسب و کار

مدرسه: دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار

دوره های آموزشیتجزیه و تحلیل کسب و کار برای مدیران، تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت، مدیریت پایگاه داده، داده کاوی کسب و کار، داده های انبارداری، تجزیه و تحلیل متن

مکان: نیویورک(New York, NY)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

هدف این برنامه آموزش به دانش آموزان برای تبدیل شدن به کاربران هوشمند برای تجزیه و تحلیل داده ها می باشد.

 

نکته منحصر به فرد:

در اینجا با آموزش های ویژه عملی با مشارکت صنعت و کار بر روی پروژه های بزرگ واقعی، دانش آموزان به سرعت دانش و مهارت تجزیه و تحلیل داده ها  در کسب و کار را بدست می آورند.

 

۶)

6

مقطع : کارشناسی ارشد مهندسی تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: مدرسه مهندسی ولجنا(Volgenau)

دوره های آموزشی:تجزیه و تحلیل بیگ دیتا به اطلاعات، اصول مدیریت داده ها، تجزیه و تحلیل تصمیم گیری،را ه حل بیگ  دیتا برای مشکلات اساسی ، قانون و اخلاق در بیگ دیتا

مکان: شهر فرفکس(Fairfax, VA)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ الی ۳۰ ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

این برنامه طراحی شده که دانش آموزان با درک درستی از فناوری ها و روش های لازم تبدیل به تحلیل گر خبره در امور مالی ، بازاریابی شوند.

 

نکته منحصر به فرد:

این دوره انعطاف پذیر است  و دانش آموزان می توانند به صورت پاره وقت یا تمام وقت تحصیل کنند.

 

۷)

7

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده در کسب و کار

مدرسه: دانشکده بازرگانی

دوره های آموزشی: برنامه نویسی برای تجزیه و تحلیل ترافیک، مبانی تصادفی، داده کاوی، پیش بینی برای تجزیه و تحلیل ترافیک، روش های بهینه سازی و برنامه های کاربردی، محاسباتی بهینه سازی، تصویرسازی برای تجزیه و تحلیل ترافیک، معیارهای بازاریابی

مکان: شهر واشینگتون(Washington, DC)

مدت زمان تحصیل: ۱۰ الی ۱۲  ماه

نیمه وقت: دارد

همچنین بخوانید:  استفاده بانک مرکزی انگلیس از شبکه های اجتماعی

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

این برنامه برای افرادی طراحی شده که آشنایی کمی به این حوزه دارند به خصوص فارغ التحصیلانی که بدنبال آموختن مهارت آنالیز داده ها قبل از ورود به بازار کار هستند.

نکته منحصر به فرد:

در این برنامه دانشجویان تجزیه و تحلیل داده ها را بصورت تئوری و عملی آموزش می بینند. در این دانشگاه دانشجویان در پروژه های عملی شرکت می کنند و کار با داده های واقعی را تجربه می کنند.

 

۸)

8

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده در کسب و کار

مدرسه: دانشکده علوم و فناوری

دوره های آموزشی: تجزیه و تحلیل اصول و کاربردها، مدل سازی و شبه سازی، مدل سازی ریسک و ارزیابی، مهندسی داده کاوی

مکان: شهر هریسنبورگ (Harrisburg, PA)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ الی ۲۴  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

در اینجا از یک هیئت مدیره متشکل از اعضای شرکتهای IBM، LinkedIn برای پرورش متخصصان علم داده تشکیل شده تا بتوانند پاسخگوی تقاضای شرکتها برای به خدمت گرفتن دانشمندان علم  داده باشند. از طریق این برنامه آموزشی جامع و کاربردی دانشجویان از یک ترکیب منحصر به فرد شامل مطالعه ریاضی و آماری به همراه آموزش در تجزیه و تحلیل پیشرفته داده ها استفاده و قادر به شناسایی الگوها و تفسیر داده ها از میان حجم انبوهی از داده های ساخت یافته و غیر ساخت یافته می باشند.

نکته منحصر به فرد:

در طول تحصیل دانشجو با داده های واقعی کار کرده و در پروژه های ارائه شده توسط صنایع همکار دانشگاه هرینسبورگ شرکت داده می شوید. دانشجو در طول تحصیل در هر سه حوزه تجزیه و تحلیل پیش بینی، توصیفی(هوش بازرگانی و داده کاوی) و تجویزی(بهینه سازی و شبیه سازی) توانمند می شوید.

 

۹)

9

مقطع : کارشناسی ارشد داده ها

مدرسه: دانشکده علوم

دوره های آموزشی: آماده سازی داده ها و تجزیه و تحلیل، محاسبات فشرده، آمار کاربردی، ماشین یادگیری / آموزش آماری، آمار محاسباتی، مدیریت پروژه، تعهد عمومی برای دانشمندان، علوم اطلاعات

مکان: شهر شیکاگو (Chicago, IL)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ الی ۲۴  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: برخی از دوره ها

جزئیات برنامه:

این برنامه بصورت چند رشته ای است وبصورت حرفه ای ریاضیات کاربردی و علوم محاسبات تدریس می شود. دانشجو روش های تعریف شناخت مشکلات علوم داده و چگونگی اعمال روشهای آماری و تجسم نتایج را یاد می گیرد.مهارت های بدست آمده در طول تحصیل با دوره کارآموزی در دنیای واقعی به اوج خود می رسد.

نکته منحصر به فرد:

فارغ التحصیلان این دانشگاه می توانند بصورت موثر مجموعه ای از داده ها را آنالیز کنند و با روش های خلاق راه حل های مناسب کسب و کار را ارائه کنند.

 

۱۰)

10

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: دانشکده کسب و کار Ourso

دوره های آموزشی: وب و بهداشت تجزیه و تحلیل، تجزیه و تحلیل زنجیره تامین، مدیریت پایگاه داده با SQL، داده کاوی، بازاریابی تجزیه و تحلیل، آنالیز بقا، تحقیق در عملیات، مهندسی بازاریابی، بازاریابی مدل خطی

مکان: شهر باتون روژ (Baton Rouge, LA)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

این برنامه طراحی شده برای آماده سازی دانشجویان برای استفاده از روش های داده محور به منظور کمک به اثر بخشی سازمانی.

 

نکته منحصر به فرد:

در این دانشگاه دوره کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل در یک دوره ۱۲ ماهه بصورت فشرده و تمام وقت برگزار شده و دانشجویان از زمان ورود تا پایان دوره در کنار هم هستند. دانش آموزان در این برنامه مهارت های تخصصی و دانش برگرفته از زمینه های علوم کامپیوتر، آمار، تحقیق در عملیات، و مدیریت کیفیت یادگیری برای دستیابی به نتایج از طریق ترکیبی از کلاس درس، و پروژه ای عملی را فرا می گیرند.

 

۱۱)

11

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: دانشکده بازرگانی الی(Eli)

دوره های آموزشی: تکنیک های محاسباتی برای مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل داده، استراتژی های ارتباطی برای تجزیه و تحلیل، آمار کاربردی ، فناوری بازاریابی و تجزیه و تحلیل، داده کاوی، مباحث نوظهور در کسب و کار

مکان: شرق لانسینگ (East Lansing, MI)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

فارغ التحصیلان می توانند بخشی از این تحول در حال ظهور باشند و می توانند در موضوعات اصلی مانند استراتژی کسب و کار، مدیریت داده ها و مشاوره پروژه تمرکز کنند و با ورود به طیف گسترده ای از صنایع از قبیل خودرو، محصولات مصرفی، خرده فروشی و خدمات مالی به ارائه خدمات بپردازند.

نکته منحصر به فرد:

یکی از برنامه های کلیدی، ادغام پروژه های بزرگ است که شرکت ها اجازه می دهند دانشجویان برای کسب تجربه وارد دنیای واقعی کسب و کار شوند. این کار برای دانشجویان هر ترم اتفاق می افتد

۱۲)

12

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: موسسه تجزیه و تحلیل پیشرفته

دوره های آموزشی: فرایند تجزیه و تحلیل داده ها ، یکپارچه سازی و مدیریت داده ها ، مدل سازی آماری و ریاضی، و  تجسم داده ها

مکان: شهر رالی (Raleigh, NC)

مدت زمان تحصیل: ۱۰  ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در این برنامه یادگیری همراه با کار تیمی و سازماندهی می باشد. ریاضیات کاربردی، آمار، علوم کامپیوتر و کسب و کار مهمترین مطالبی است که در اینجا آموزش داده می شود.

نکته منحصر به فرد:

این موسسه با ۷ سال سابقه بی  نظیر نقش موثری در تربیت متخصص علم داده برای مشاغل مختلف دارد. موسسه سالانه گزارشی از اشتغال فارغ التحصیلان خود دارد.

 

۱۳)

13

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: مدرسه بازرگانی استرن

دوره های آموزشی: رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل دیجیتال،  تجزیه و تحلیل داده ها برای کسب و کار، مدل های تصمیم گیری، تجسم داده ها

مکان: شهر نیویورک (New York, NY)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا دانش آموزان با یک برنامه ریزی تحصیلی پیشرفته به درک کاملی از تجزیه و تحلیل داده ها می رسند  و در تصمیم گیری  می توانند انتخاب مناسبی داشته باشند.

نکته منحصر به فرد:

در این برنامه در پاسخ به نیازهای فراوان به متخصصان علم داده، روش های مدیریت داده ها، امکانات کار با مدل ها و الگوریتم، تسلط بر سیستم های کسب و کار و فرآیندها، مسائل مربوط به حریم خصوصی و … آموزش داده می شود.

 

۱۴)

14

مقطع : کارشناسی ارشد مدیریت تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: مدرسه فناوری اطلاعات

دوره های آموزشی: مقدمه ای بر پایگاه داده ها و سیستم های ذخیره سازی داده ها، پایگاه داده پیشرفته و بزرگ، مدیریت اطلاعات ، تجزیه و تحلیل کسب و کار ، پشتیبانی سیستم های تصمیم، علم مدیریت

مکان: شهر روچستر (Rochester, MI)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

همچنین بخوانید:  مرور رسانه های 21 شهریور

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

در اینجا دانشجو با گذراندن یک دوره یکساله و با فراگیری مهارتهای داده ها، آمار و استدلال علم مدیریت، تجزیه و تحلیل کسب و کار با نرم افزار های آموزشی آماده ورود به چرخه کار می شود. همچنین در اینجا با نرم افزارهای QlikView, Tableau, SAS Analytics آشنا  می شوند.

نکته منحصر به فرد:

در این برنامه پروژه capstone تحت عنوان پروژه درسی ارائه  می شود و بعید است که دانشجو این مورد را در جای دیگری تجربه کند.

 

۱۵)

15

 

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده ها

مدرسه: موسسه تجزیه و تحلیل پیشرفته

دوره های آموزشی: در این مقطع یک برنامه آموزشی یکپارچه و براساس کار گروهی ارائه می شود و طیف گسترده ای از موضوعات تجزیه و تحلیل داده ها، یکپارچه سازی و مدیریت داده ها آموزش داده می شود.

مکان: شهر رالی (Raleigh, NC)

مدت زمان تحصیل: ۱۰  ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا ارائه مطالب عملی از طریق حل مسئله در دنیای واقعی انجام می شود. برنامه درسی ارائه شده تعادل بین مفاهیم کسب و کار بنیادی با مهارت در مدل سازی تحلیلی و آماری  و مدیریت داده می باشد. همکاری های آموزشی و علمی میان دانشگاه با شرکت های  IBM  و SASاین امکان را برای دانش جویان فراهم می کند تا بتوانند از نرم افزار های این شرکت ها استفاده کنند.

نکته منحصر به فرد:

این موسسه یک دانشگاه تحقیقاتی فناوری در سطح جهانی است. تحقیقات روی داده های ابری، تصویر سازی  ومحاسبات ادراکی از مهمترین تحقیقاتی است که در این مجموعه به آنها پرداخته می شود.

 

۱۶)

16

مقطع : کارشناسی ارشد بازرگانی

مدرسه: مدرسه برنامه ریزی حرفه ای

دوره های آموزشی: تجزیه و تحلیل داده ها، سیستم های پایگاه داده، برنامه نویسی، مالی و حسابداری، رهبری و ارتباطات، تفکرات معنوی و مدیریت پروژه

مکان: شهر نیوجرسی (New Brunswick, NJ)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ الی ۳۶  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: برخی از دوره ها

جزئیات برنامه:

در اینجا دانش آموزان با یادگیری ماشین و محاسبات، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، درک خوبی از تصمیم گیری های محاسباتی بدست می آورند.

نکته منحصر به فرد:

در این برنامه در پاسخ به نیازهای فراوان به متخصصان علم داده، روش های مدیریت داده ها، امکانات کار با مدل ها و الگوریتم، تسلط بر سیستم های کسب و کار و فرآیندها، مسائل مربوط به حریم خصوصی و … آموزش داده می شود.

 

۱۷)

17

مقطع : کارشناسی ارشد بازرگانی

مدرسه: موسسه بازرگانی هاب

دوره های آموزشی: تجزیه و تحلیل کسب و کار؛ مدیریت پایگاه داده. داده کاوی. اطلاعات شرکت. مدیریت عملکرد انتقادی. مسائل مربوط به مدیریت در کسب و کار اطلاعات

مکان: فیلادلفیا (Philadelphia, PA)

مدت زمان تحصیل: ۱۸  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

تمرکز این برنامه روی مباحث حرفه ای قرن ۲۱ می باشد. و عملکرد این مجموعه در تمام مجموعه های کاربردی به منظور توسعه فرصت های جدید و بدست آوردن فضای رقابتی، شناسایی استرتژی های موثر و بهبود در تصمیم گیری می باشد.

نکته منحصر به فرد:

این موسسه دارای یک دهه موفقیت در سیستم های SAS شده است. و یک برنامه آموزشی برتر در مقیاس جهانی ارائه می دهد و رهبران این دانشگاه در این زمینه شناخته شده هستند.

 

۱۸)

18

مقطع : کارشناسی ارشد علوم داده شاخه تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: دانشکده کسب و کار

دوره های آموزشی: مقدمه ای بر علم اطلاعات، آمار برای تجزیه و تحلیل داده ها، پایگاه داده و داده های انبارداری، برنامه نویسی آماری، داده کاوی، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، یادگیری، تجزیه و تحلیل داده های پیش بینی شده و تجربی ، تجسم داده ها و اخلاق کسب و کار.

مکان: شهر جرسی (Jersey City, NJ)

مدت زمان تحصیل: ۱۸  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا با ادغام  علوم داده، علوم کامپیوتر، آمار و اصول مدیریت کسب و کار سعی در تربیت متخصصان تجزیه و تحلیل داده از سرتاسر جهان برای آماده سازی آنها برای مشاغل مختلف دارد. آنها در صنایع داده محور مانند بازاریابی ، امور مالی ، بانکی ، بهداشت و درمان و … فعالیت می کنند.

نکته منحصر به فرد:

علم داده که شامل به دست آوردن  اطلاعات کسب و کار از طریق داده ها و ماشین یادگیری بزرگ می باشد تا ۱۰ سال آینده غالب بر تمام صنایع فعال خواهد شد. این دانشگاه راه حل های مناسبی را برای داده های صنایع مختلف ارائه می کند. که این راه حل ها در نوع خود بهترین است.

 

۱۹)

19

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: دانشکده آمار

دوره های آموزشی: پیش بینی مدل سازی، تجزیه و تحلیل کاربردی با استفاده از شرکت SAS ، حسابداری مالی، بازاریابی

مکان: شهر هوستون (Houston, TX)

مدت زمان تحصیل: ۲۴  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

گروه آمار با همکاری دانشگاه تگزاس روش های تجزیه و تحلیل داده برای مدیران و متخصصین را برای تصمیم گیری بهتر و سرعت بیشتر ارائه می دهد در اینجا دوره ها بصورت آنلاین ارائه می شود و برنامه های نیمه وقت مناسب برای حرفه ای ها می باشد.

 

نکته منحصر به فرد:

در این برنامه پروژه capstone تحت عنوان پروژه درسی ارائه  می شود و بعید است که دانشجو این مورد را در جای دیگری تجربه کند.

 

۲۰)

20

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: مدرسه کسب وکار لایندنر

دوره های آموزشی: بهینه سازی، شبیه سازی، احتمالات، آمار، محاسبات آماری، مدیریت داده ها، داده کاوی، پیش بینی، روش چند متغیره، مطالعات موردی، تجسم داده ها

مکان: شهر هوستون (Houston, TX)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا مدرک کارشناسی ارشد در رشته تحقیق در عملیات و آمار ارائه می شود و فارغ التحصیلان برای رسیدگی به مشکلات تحلیلی پیچیده دنیای واقعی در طیف گسترده ای از حوزه ها مانند تجیزه و تحلیل زنجیره عرضه، تجزیه و تحلیل مالی، تحقیقات بازاریابی و مراقبت های بهداشتی آماده می شوند. تقاضا برای جذب فارغ التحصیلان این مرکز بسیار زیاد است و سالانه رو به افزایش است.

نکته منحصر به فرد:

این برنامه به افراد ۳۵ سال پیشنهاد می شود  مناسب افراد تازه وارد نیست. در اینجا قبل از شروع برای پیش نیاز  درس ریاضی (حساب دیفرانسیل، انتگرال، جبر خطی ) تدریس می شود.

 

۲۱)

21

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده و مدیریت پروژه

مدرسه: مدرسه کسب وکار

دوره های آموزشی: پیش بینی مدل سازی، مدل سازی تصمیم گیری کسب و کار، داده کاوی و هوش کسب و کار، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با استفاده از Hadoop، مدیریت پروژه

مکان: شهر هارتفورد (Hartford, CT)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دوره های منتخب

همچنین بخوانید:  کاربرد داده کاوی در آنالیز فیلم‌ها

جزئیات برنامه:

پیشنهاد ما ترکیبی از دوره های حضوری و آنلاین است. که تحصیل به همراه کار عملی می تواند در پیشرفت دانش آموزان مفید باشد. در این برنامه آماده سازی داده ها، مدل سازی پیش بینی، ارزیابی مدل و پیاده سازی، تجریه و تحلیل تصمیم گیری، بهینه سازی، شبیه سازی  و مدل سازی شبکه ارائه می شود.

نکته منحصر به فرد:

برنامه درسی این دانشگاه توسط اعضای هیات علمی IBM و موسسه مدیریت پروژه SAS ارائه میشود.

۲۲)

23

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده  و تحلیل بازاریابی

مدرسه: مدرسه کسب وکار  اسمیت

دوره های آموزشی: جستجوی پیشرفته بازاریابی تجزیه و تحلیل، برنامه نویسی آماری، علوم اطلاعات، تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت، پیش بینی بازار

مکان: شهر راکویل (Rockville, MD)

مدت زمان تحصیل: ۹  ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا یک برنامه درسی منحصر به فرد طراحی شده و به دانش آموزان می آموزد که چگونه به مهار و پردازش حجم انبوهی از داده ها بپردازند. پیش بینی اثرات بازار یابی، درک بهتر مشتریان از دیگر موارد تدریس می باشد. این برنامه درک عمیقی از مدل های ریاضی و آمار و ابزار های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل مشتری را می طلبد.

نکته منحصر به فرد:

“تجزیه و تحلیل یک میدان بسیار وسیع است. این برنامه به  ابزار و مهارت های لازم برای جواب دادن به پرسش های بازاریابی با حجم انبوهی از داده های مشتری که در حال حاضر وجود دارد می پردازد.

 

۲۳)

24

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: مدرسه کسب وکار

دوره های آموزشی: علم ​​تصمیم گیری ۶۳۰، پیش بینی کاربردی، علوم مدیریت، شبیه سازی ، سیستم مدل سازی آماری

مکان: شهر دیر بورن (Dearborn, MI)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

در این برنامه به ذهن باز دانش آموزان به ریاضی و آمار نیاز است و رشته دوره کارشناسی آنها مهم نیست. در اینجا به دانش آموزان استراتژی های کسب وکار با استفاده از داده ها و آمار، فرمول کشف الگوها آموزش داده می شود.

نکته منحصر به فرد:

“از ویژگی های منحصر به فرد مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه بین رشته ای بودن آن است. ارائه ترکیبی از وسعت و عمق دانش تئوری و عملی، حوزه نرم افزارهای در حال ظهور، مسائل محلی و ملی، کلید بخش صنعتی در تولید از جمله مواردی است که دانش آموز فرا می گیرد.

 

۲۴)

25

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: مدرسه کسب وکار

دوره های آموزشی: تجزیه و تحلیل داده های بزرگ. تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب و کار .آموزش ماشین، سیستم های تطبیقی ​​مجتمع، ابر رایانه برای تجزیه و تحلیل داده، تجسم اطلاعات

مکان: شهر شارلوت (Charlotte, NC)

مدت زمان تحصیل: ۱۵ ال ۲۴  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

این برنامه یک راه حل پویا بسته به نوع تقاضای صنعت ارائه می کند. در اینجا با یک برنامه میان رشته ای یک نسل جدید از دانشمندان علوم اطلاعات و تحلیلگران کسب وکار و مدیران با مهارت های فنی برای تبدیل داده ها به استراتژی های کسب و کار را تربیت می کند.

نکته منحصر به فرد:

با رشد نمایی داده ها، کسب و کارها نیاز به رهبرانی دارند که مهارتهای علم داده ها برای درک تجزیه و تحلیل آنها  را داشته باشند که این مسئله یکی از اولویت های این دانشگاه می باشد.

 

۲۵)

26

مقطع : کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و  تجزیه و تحلیل داده

مدرسه: مدرسه سیمون

دوره های آموزشی: تجزیه و تحلیل کسب و کار ، سیستم های اطلاعاتی، مدل کسب و کار، بازاریابی پیشرفته ، بانک اطلاعات بازاریابی، ساختمان داده

مکان: شهر روچستر (Rochester, NY)

مدت زمان تحصیل: ۱۲  ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا مهارتها و روش های تجزیه و تحلیل داده ها برای تصمیم گیری، مدل سازی داده ها، تجزیه و تحلیل آماری و کار با مجموعه داده های بزرگ و … آموزش داده می شود.

نکته منحصر به فرد:

طبق این برنامه دانش آموزان مفاهیم  زمان واقعی خرید و فروش با حجم بزرگ، را یاد می گیرند. علوم کامپیوتر و آمار ستون فقرات این برنامه هستند. همچنین در این برنامه یک پروژه عملی برای آشنایی بیشتر با دنیای واقعی نیز وجود دارد.

 

۲۶)

27

مقطع : کارشناسی ارشد مدیریت اطلاعات

مدرسه: مدرسه کسب و کار

دوره های آموزشی: سیستم های پایگاه داده های پیشرفته، داده های انبارداری، داده کاوی، داده کاوی آماری

مکان: شهر تامپا (Tampa, FL)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ الی ۲۴ ماه

نیمه وقت: دارد

آموزش آنلاین: دارد

جزئیات برنامه:

در قلب این برنامه یک دوره ۴ مرحله ای تجزیه و تحلیل دادها می باشد. همچنین به دانش آموزان برای اخذ گواهی مشترک USF-SAS در زمینه تجزیه و تحلیل اطلاعات کمک می شود. دانش آموزان این مجموعه سپس در شرکت های پیشرو در سراسر آمریکا مانند Citi, Deloitte, DTCC, Goldman Sachs, IBM, Infosys, JPMorgan, Microsoft, Nielsen, Paypal, PWC, SAS, Raymond James and Tech Data مشغول کار می شوند.

نکته منحصر به فرد:

این برنامه یک ترکیب منحصر به فرد از علم اطلاعات، کسب و کار و سیستم های اطلاعاتی ارائه می دهد. آموزش این دانشکده در سطح جهانی می باشد .

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل اطلاعات

مدرسه: دانشکده کسب و کار

دوره های آموزشی: روش های آماری و داده کاوی، تجسم داده ها، بهینه سازی فرآیند کسب و کار، تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت، بازاریابی تجزیه و تحلیل، تجزیه و تحلیل زنجیره تامین

مکان: شهر ناکسویل ( Knoxville, TN)

مدت زمان تحصیل: ۱۸ ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

در اینجا علاوه بر آموزش مهارتهای فنی، به دانشجویان قدرت رهبری، ارتباطات و توسعه اموزش می دهد. همچنین یک پروژه کارآموزی در یکی از صنایع ارائه می شود.

نکته منحصر به فرد:

این برنامه به روابط نزدیک خود با صنایع از طریق تجزیه و تحلیل داده ها اشاره دارد.

 

۲۷)

28

مقطع : کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل اطلاعات

مدرسه: مدرسه مک کامبز

دوره های آموزشی: مدل سازی پیش بینی شده، کنترل تصادفی و بهینه سازی، مدیریت پایگاه داده، رسانه های اجتماعی تجزیه و تحلیل، بازاریابی تجزیه و تحلیل ترافیک I & II

مکان: شهر آستین ( Austin, TX)

مدت زمان تحصیل: ۱۲ ماه

نیمه وقت: ندارد

آموزش آنلاین: ندارد

جزئیات برنامه:

این برنامه کارگاه های آموزشی در برنامه های کاربردی برای تجزیه و تحلیل، انتخاب دروس انتخابی در بازاریابی، زنجیره تامین، و امور مالی، و خدمات پشتیبانی حرفه ای برای دانش آموزان ارائه می دهد.

نکته منحصر به فرد:

طبق این برنامه دانش آموزان مفاهیم  زمان واقعی خرید و فروش با حجم بزرگ، را یاد می گیرند. علوم کامپیوتر و آمار ستون فقرات این برنامه هستند. همچنین در این برنامه یک پروژه عملی برای آشنایی بیشتر با دنیای واقعی نیز وجود دارد.

 

1 نظر
  1. پیمان می گوید

    همش که در امریکای جهان خوار قرار داره!!

نظرتون را درباره ی این مطلب بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.