همایش‌‌ها

کنفرانس هوش مصنوعی oreilly، لندن – ۲۲ تا ۲۵ مهر ۹۸

کنفرانس هوش مصنوعی oreilly برجسته‌ترین مدیران و متخصصین هوش مصنوعی و دانشمندان علم داده را از شرکت‌های پیشرو در این زمینه گرد هم می‌آورد، تا درباره کاربردهای هوش مصنوعی در صنایع مختلف و روش‌های انقلابی که می‌تواند شرکت‌ها و عملکردهای دولت را متحول کند، با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند. این کنفرانس شما را با آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی از جمله: سخت‌افزارهای تخصصی هوش مصنوعی، ابزارهای هوش مصنوعی در محیط ابری و اپلیکیشن‌های آنلاین، معماری‌های جدید هوش مصنوعی، امنیت هوش مصنوعی و یادگیری عمیق آشنا می‌کند.

کنفرانس هوش مصنوعی oreilly

پیش‌بینی می‌شود ارزش افزوده هوش مصنوعی در سال ۲۰۳۵ به ۲۱۰ میلیارد دلار در جهان برسد. در واقع در حال حاضر هوش مصنوعی پتانسیل‌های زیادی برای پیشرفت دارد که می‌توان در هر صنعتی آن را به کار گرفت و برای پیشرفت علمی و اقتصادی از آن به شکل بهینه استفاده کرد.. در قرن ۲۱ که تکنولوژی و فناوری به ترند اول دنیا مبدل شده‌اند استفاده از هوش مصنوعی در کسب‌وکارها بزرگ و کوچک روزبه‌روز افزایش می‌یابد و برای اینکه شما نیز از این قافله عقب نمانید نیاز است تا دانش خود را در این زمینه هوش مصنوعی و علم داده افزایش داده و این علوم را در کسب‌وکار خود عملیاتی کنید. امروزه هوش مصنوعی پا را فراتر از تحقیقات نظری گذاشته است و مدیران شرکت‌های تجاری و دولتی مدل‌های متفاوتی از هوش مصنوعی را در مقیاس‌های گوناگون به کار می‌گیرند و استفاده از آن در برنامه‌های نرم‌افزاری به سرعت بی‌سابقه‌ای در حال افزایش است.

کنفرانس هوش مصنوعی oreilly یک فرصت استثنایی است تا با آخرین تحولات حوزه هوش مصنوعی آشنا شوید و کشف کنید که چگونه تحولات و پیشرفت‌های هوش مصنوعی را در کسب‌وکار خود باید به کار بگیرید. همچنین لازم به ذکر است که این کنفرانس شامل یک کارگاه آموزشی دو روزه نیز می‌شود که پیش از کنفرانس برگزار خواهد شد.

کنفرانس هوش مصنوعی oreilly از تاریخ‌‌‌ ۲۲ تا ۲۵ مهر ۱۳۹۸ در شهر لندن انگلستان برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا