همایش‌‌ها

کنفرانس علم داده oreilly ، لندن – ۱ تا ۴ مهر ۹۸

کنفرانس علم داده oreilly

داده‌ها به سرعت تغییر می‌کنند از این جهت بسیار اهمیت دارد که شما خود را با سرعت تغییر اطلاعات و داده‌ها هماهنگ کنید. کنفرانس علم داده oreilly یکی از بهترین کنفرانس‌ها در زمینه داده و مدیریت کسب‌وکار است که شما را با جدیدترین تحولات و ابزارهای علم داده آشنا می‌کند و بهترین مکان برای یادگیری فناوری‌های این حوزه به شمار می‌رود. کنفرانس oreilly این فرصت را برای شما مهیا می‌کند که شرکت خود را هنگام با تحولات حوزه داده به روز و هماهنگ نگاه دارید و بر موج تحولات سوار شوید. این کنفرانس ۴ روزه شامل یک کارگاه آموزشی می‌باشد که جدیدترین تکنیک‌های استفاده از داده در مدیریت کسب‌وکار و طراحی استراتژی برای مدیریت داده را به شما آموزش می‌دهد. کنفرانس علم داده  oreilly گستره‌ای عمیق و بی‌نظیری از این علم را ارائه می‌دهد و یک دیدگاه روشن از آینده داده‌ها و همه ابزارها، فن‌آوری‌ها، نکات و ترفندهای مرتبط با آن را از طریق برجسته‌ترین متخصصان این امر بر شما آشکار می‌کند.

از ابتکارات یادگیری ماشین مقیاس‌پذیر گرفته تا ایجاد یک پایه معتبر برای استراتژی هوش مصنوعی، کنفرانس oreilly جدیدترین و مهم‌ترین پیشرفت‌های داده را پوشش می‌دهد. شما در این کنفرانس با دانشمندان داده‌، تحلیلگران، مدیران، مهندسان، سازندگان، پژوهشگران علم داده و هوش مصنوعی، نوآوران، و رهبران فکری تجاری از سراسر جهان و در طیف گسترده‌ای از صنایع از سلامت و روباتیک گرفته تا امور مالی روبه‌رو خواهید شد.

کنفرانس داده oreilly از تاریخ‌‌ ۱ تا ۴ مهر ۱۳۹۸ در شهر نیویورک ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا