همایش‌‌ها

کنفرانس علم داده ODSC، سان‌فرانسیسکو – ۷ تا ۱۰ آبان ۹۸

کنفرانس علم داده ODSC یا  Open Data Science Confrenceنشستی در زمینه علم داده است که شامل جدیدترین مباحث، ابزارها و زبان‌های مربوط به علوم هوش مصنوعی و علم داده می‌شود. همچنین این همایش برجسته‌ترین رهبران فکری و عملی این دانش را گرد هم می‌آورد تا شما را با آخرین تحولات، ابزارها و ترندهای علم داده آشنا کند. کنفرانس علم داده  ODSCیکی از بزرگ‌ترین رویدادهای علمی در علم داده است که بر روی ابزار تأثیرگذار و شیوه‌های پیشرو در این صنعت تمرکز دارد. سخنرانان این کنفرانس جزء هسته اصلی تولیدکنندگان محصولات متن‌باز علم داده هستند که توسط دانشمندان داده در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کنفرانس علم داده ODSC

محورهای اصلی کنفرانس علم داده ODSC را موضوعاتی از قبیل یادگیری ماشین، داده‌نمایی، یادگیری عمیق، هوش مصنوعی برای مهندسی، مدیریت علم داده و تجزیه‌وتحلیل پیش‌گویانه، پردازش زبان طبیعی، هوش مصنوعی، مدیریت داده، دید ماشینی، ماشین‌های خودران، پژوهش‌های علم داده، تشخیص گفتار، یادگیری بی‌نظارت، طبقه‌بندی تصاویر  تشکیل می‌دهند که می‌تواند برای علاقه‌مندان حوزه‌های مختلف علم داده بسیار مفید باشد.

اما چرا باید به کنفرانس‌های علم داده یا همایش‌های مشابه فناوری اطلاعات اهمیت بدهیم؟ به باور بسیاری از صاحب‌نظران، دانشمندان علم داده جذاب‌ترین و پرکاربردترین علم قرن ۲۱ خواهد بود. در عصر حاضر که فناوری و  تکنولوژی را در همۀ حوزه‌ها و صنایع آن حرف اول می‌زند، همه سؤالاتی دارند که جواب بسیاری از آن‌ها را می‌توان از طریق بررسی دقیق و کامل حجم قابل‌توجهی از داده‌ها به دست آورد. از سازمان‌های تجاری کوچک‌ گرفته تا مؤسسات و ادارات دولتی، همه داده‌های نامحدودی در اختیار دارند که با دسته‌بندی، تفسیر و به کار گرفتن آن‌ها، می‌توان نیازهای بسیاری را پاسخ داد. البته این کار ساده نیست نمی‌توان انتظار داشت که به راحتی به آن دست یافت بلکه این راه چالش‌های فراوانی دارد. یکی از راه‌های غلبه بر چالش‌ها و مشکلات این حوزه شرکت در کنفرانس‌ها و همایش‌های علم داده است.

کنفرانس علم داده ODSC از تاریخ‌ ۷ تا ۱۰ آبان ۱۳۹۸ در شهر سان‌فرانسیسکو ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا