همایش‌‌ها

کنفرانس تکامل مالی: هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، مالت – ۲۵ اردیبهشت ۹۸

کنفرانس تکامل مالی: هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، مالت

گفته می‌شود که هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی و تحلیل احساس یعنی “پیش‌بینی آینده از طریق تحلیل گذشته” هدف نهایی بخش مالی هر شرکت و سازمانی به شما می‌رود. آن‌ها می‌توانند تصمیمات شناختی که توسط انسان‌ها گرفته می‌شوند را تکرار کنند، با این حال از تعصبات رفتاری که در انسان‌ها وجود دارند اجتناب کنند.

امروزه تحقیقات و پژوهش‌های مربوط به پردازش اطلاعات اخبار و اطلاعات رسانه‌های اجتماعی و طبقه‌بندی احساسات مشتریان بازار و چگونگی تأثیر آن بر بازارهای مالی رو به افزایش است. این حوزه به‌تازگی با بسیاری از منابع داده‌ای جایگزین جدید مانند ایمیل، تراکنش‌های کارت‌های اعتباری، آب‌وهوا، اطلاعات مکانی، توییتر، وبلاگ‌ها و نتایج موتور جستجو پیشرفت کرده ‌است. هوش مصنوعی و یادگیری ماشین نیز در صنعت خدمات مالی به‌خصوص در زمینه انطباق، تصمیمات سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک اتخاذ می‌شود؛ از این جهت جنبه‌ای بسیار پر اهمیت از این حوزه به شمار می‌رود.

کنفرانس تکامل مالی: هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و تحلیل احساس یک کنفرانس پیچیده است که نه‌تنها به بررسی مفاهیم هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در صنعت خدمات مالی می‌پردازد، بلکه به شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در به اشتراک‌گذاری دانش و بهره‌برداری از آی پی در زمینه امور مالی نیز اختصاص دارد.

کنفرانس تکامل مالی: هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و تحلیل احساس در تاریخ‌‌ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در کشور مالت برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا