همایش‌‌ها

همایش هوش مصنوعی کاربردی DSS، لس‌آنجلس – ۱۶ آبان ۹۸

همایش هوش مصنوعی کاربردی و یادگیری ماشین DSS در یک محیط صمیمانه امکان دسترسی، گفتگو و تعامل شما را با برجسته‌ترین و قدرتمندترین تصمیم گیرندگان در حوزه علم داده را برای شما فراهم می‌آورد. این نشست همچنین چارچوبی مشترک برای تفکر در مورد یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای کاربردی را به شرکت‌کنندگان خود ارائه می‌دهد و آن‌ها را با آخرین تحولات این علوم آشنا می‌کند. همایش هوش مصنوعی کاربردی و یادگیری ماشین DSS بزرگ‌ترین رهبران حوزه فناوری اطلاعات و علم داده را گرد هم می‌آورد تا افراد مختلف از یکدیگر یاد بگیرند و به یکدیگر آموزش دهند و به راه‌حل‌های جدیدی برای حل مشکلات این حوزه‌ دست یابند. شما می‌توانید در این رویداد از متخصصان فنی و مدیران اجرایی هوش مصنوعی یاد بگیرید که چطور مشکلات دنیای واقعی را با مهار اختلال در داده‌ها، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای حل کنید.

همایش هوش مصنوعی کاربردی و یادگیری ماشین DSS

محورهای اصلی این همایش را موضوعاتی از قبیل بالا بردن تجربه بیننده با یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی، شخصی‌سازی محتوا و کسب درآمد، شخصی‌سازی در مقیاس همراه با هوش مصنوعی، اتوماسیون ابری و یادگیری ماشینی، داده و هوش مصنوعی برای پلتفرم‌های نوظهور، پردازش زبان طبیعی، یادگیری عمیق، مدیریت داده و استراتژی داده تشکیل خواهند داد. این همایش از آن جهت اهمیت دارد که هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بخش‌هایی جدایی‌ناپذیر از این ده بشر  به شمار می‌روند و به زودی وارد همه جنبه‌های زندگی ما خواهند شد. همچنین استفاده از این فناوری‌های رایانه برای مدیریت پروژه و بهره‌وری سبب شده در این دو حوزه به پیشرفت‌های چشمگیری دست یابیم. البته این روند پیشرفت همچنان با سرعت ادامه داشته و به احتمال زیاد در این ده نیز به دستاوردهای ارزشمندی در آن‌ها دست خواهیم یافت. از این رو توجه به هوش مصنوعی و یادگیری ماشین امری ضروری است که می‌تواند به خودکار کردن امور، افزایش بهره‌وری و در نهایت پیشرفت کسب و کار کمک کند.

همایش هوش مصنوعی کاربردی و یادگیری ماشین DSS در تاریخ‌‌ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ در شهر لس‌آنجلس ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد به این لینک و برای اشنایی با دیگر همایش‌ها به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا