همایش‌‌ها

همایش هوش مصنوعی در امور مالی Re.Work، نیویورک – ۱۴ و ۱۵ شهریور ۹۸

همایش هوش مصنوعی در امور مالی Re.Work

کشف پیشرفت‌ها در ابزارهای یادگیری ماشین و تکنیک‌های پیشرو جهان در سرتاسر صنعت امور مالی هدف اصلی همایش دو روزه Re.Work است. سخنرانان این همایش بینش‌هایی را در پیشرفت‌های اخیر در زمینه‌های فنی و کاربردهای از جمله پیش‌بینی در امور مالی و انطباق مالی، با شما به اشتراک خواهند گذاشت. شما در این همایش می‌توانید در مورد برنامه‌های کاربردی یادگیری ماشین در بخش امور مالی از الگوریتم‌های این بخش گرفته تا پیش‌بینی اطلاعات امور مالی، ابزارهایی برای داده‌کاوی و کشف الگوهای سری زمانی که در امور مالی، پیش‌بینی بازار سهام و فناوری بلاک چین استفاده می‌شود اطلاعات کسب کنید و آن‌ها را یاد بگیرید.

همایش Re.Work یک فرصت منحصر به فرد برای تعامل با رهبران با نفوذ صنعت هوش مصنوعی و امور مالی، دانشمندان علم داده و بنیان‌گذاران برجسته یادگیری ماشین است. شما با شرکت در این همایش می‌توانید با بیش از ۴۰۰ نفر از فعالان حوزه هوش مصنوعی ارتباط برقرار کنید، تجربیات خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید و دانش خود را پیشرفت دهید.

همایش هوش مصنوعی در امور مالی Re.Work در تاریخ‌‌‌ ۱۴ و ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ در نیویورک ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا