همایش‌‌ها

همایش رهبران علم داده Rev، نیویورک – ۲ و ۳ خرداد ۹۸

همایش رهبران علم داده Rev همایشی شامل جلسات تعاملی با بزرگان صنعت، تکنیک‌های مدل‌سازی و دستاوردهای هیجان‌انگیز، و گفتگوهای محرک در مورد چگونگی تبدیل علم داده‌ به توانایی یک شرکت است. رهبران در جامعه علم داده راه‌حل‌هایی را جهت ایجاد گردش کار در بین کسب‌وکار با مدل‌ها ارائه می‌کنند. آن‌ها چارچوب‌ها، نوآوری‌ها، و نکات ملموسی ارائه می‌کنند که در زندگی روزمره تیم‌های علم داده‌ نیز قابل‌اجرا هستند.

همایش Rev یک نشست برای رهبران علوم داده است که توسط رهبران این حوزه برگزار می‌شود. افرادی که تیم‌های علم داده را اداره می‌کنند نیازمند فضایی برای یادگیری، همکاری، به اشتراک‌گذاری دانش و بحث در مورد چگونگی ارتقا نقش علم اطلاعات در سازمان‌ متبوعشان هستند و این همایش بهترین مکان برای این هم‌اندیشی است. شرکت‌کنندگان این همایش عبارت‌اند از رهبران علم داده و تیم‌های آن‌ها، در هر سازمانی با هر اندازه‌ای و در هر حوزۀ فعالیتی. شما در این همایش گام‌های ویژه سازمان‌های برجسته جهان برای بالا بردن دانش داده‌های داخلی؛ بهترین شیوه‌ها، روش‌ها و تکنولوژی‌ها برای تقویت همکاری در یک گروه از دانشمندان علم داده را فرا خواهید گرفت و یاد می‌گیرید که چگونه یک روش پایدار علم داده را با تأثیرات ملموس در کسب‌وکار خود پیاده‌سازی کنید.

همایش رهبران علم داده Rev در تاریخ‌‌ ۲ و ۳ خرداد ۱۳۹۸ در شهر نیویورک ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا