همایش‌‌ها

همایش اسپارک+هوش مصنوعی، سانفرانسیسکو – ۳ تا ۵ اردیبهشت ۹۸

آپاچی اسپارک یک موتورِ قدرتمند، برای پردازش داده‌های بزرگ به صورتِ توزیع‌شده است. منظور از داده‌های بزرگ، داده‌هایی است که معمولاً بر روی یک کامپیوتر نمی‌توانند پردازش شوند و منظور از توزیع‌شده این است که، داده‌ها، بر روی چندین کامپیوتر، قرار دارند و بایستی پردازش شوند.

همایش آپاچی اسپارک نیز از سال ۲۰۱۳ در حال برگزاری است و امروز به یکی از پیشروترین و بزرگ‌ترین همایش‌های این حوزه تبدیل شده است. این همایش تا امروز به‌طور کامل بر روی آپاچی اسپارک تمرکز داشته و بهترین مهندسین، دانشمندان، تحلیلگران و مجریان اسپارک را از سراسر جهان گرد هم آورده است تا دانش خود را به اشتراک بگذارند و آموزش‌های تخصصی دریافت کنند. اما ما امسال در این همایش می‌خواهیم بررسی کنیم که چگونه اسپارک و هوش مصنوعی به‌طور مشترک دنیای محاسبات شناختی را شکل می‌دهند و چگونه اتخاذ هوش مصنوعی فرصت‌های جدیدی را در کسب‌وکار ایجاد می‌کند. بنابراین همایش اسپارک+هوش مصنوعی تمرکز خود را از ماشین‌های خودران به شناسی صدا و تصویر، از چت‌بات‌های هوشمند، ابزارها و تکنیک‌های یادگیری عمیق به الگوریتم‌های یادگیری ماشین کارا، مدل‌ها و متدهای موجود در این زمینه تغییر داده است.

همایش اسپارک+هوش مصنوعی از تاریخ‌ ۳ تا ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر سانفرانسیسکو ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا