همایش‌‌ها

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، تهران – دی‌ماه ۹۸

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات دی‌ماه ۱۳۹۸ به پشتوانه تجربه ۵۰ سال فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایرانداک) با رویکرد میان‌رشته‌ای و با شعار «ارزش‌آفرینی کسب و کارهای تعاملی و پلتفرم‌ها» برگزار خواهد شد. محور اصلی همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات ارزش‌آفرینی کسب‌وکارهای تعاملی و پلتفرم‌ها است و در زیر شاخه آن به موضوعاتی چون مدیریت و تحلیل هوشمند داده، اینترنت اشیاء و پلتفرم‌های تعاملی، پلتفرم‌های ابری، بلاک‌چین و پلتفرم‌های تبادل داده، امنیت تبادل داده، پلتفرم‌های ارتباطات سازمانی، پلتفرم‌ها و ایجاد گفتمان اجتماعی و بسیاری موضوعات دیگر در محورهای علمی-فناوری، مدیریتی-اقتصادی و اجتماعی-فرهنگی پرداخته خواهد شد.

همایش مدیران فناوری اطلاعات

معرفی دستاوردهای برگزیده در قالب محصولات و مقالات در حوزه‌های مختلف علوم و فناوری اطلاعات و برقراری ارتباط و پیوند کاری میان صاحب‌نظران و محققان در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌های مرتبط ازجمله مهم‌ترین اهداف این همایش است. همه ساله در قالب همایش مدیران فناوری اطلاعات، دستاوردهای برتر در حوزه کاربست فناوری اطلاعات در کشور را معرفی می‌‌کند. در چهار دوره پیشین این همایش، علاوه بر معرفی دستاوردهای برتر، جایزه‌ای از سوی وزارت عتف با عنوان فاب(فناوری اطلاعات برتر)، در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی به برگزیدگان اهدا شد. در هفتمین همایش نیز به برگزیدگان، جایزه فاب با اهداف زیر اعطاء خواهد شد: معرفی محصولات فناورانه و کمک به ایجاد بازار، تشویق به توسعه محصولات فناورانه، کمک به تولید و صادارات محصولات فناورانه، توجه به ملاحظات فرهنگی و اجتماعی محصولات فناورانه.

همچنین در این همایش جایزه مدیران برتر فناوری اطلاعات (مبفا) با هدف شناسایی و بررسی مدیران برتر فناوری اطلاعات، افزایش انگیزه جهت ارتقای توانمندی مدیران فناوری اطلاعات، ایجاد فضای رقابتی و پویا بین متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و در نهایت آگاه سازی مدیران عالی کشور از نخبگان حوزه فناوری اطلاعات شکل گرفته است. این جایزه ملی در هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به همت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) به مدیران برتر فناوری اطلاعات کشور اختصاص خواهد یافت. در پایش توانمندی فردی مدیران نیز، مسائل زیر مورد توجه قرار می‌گیرد: اخلاق حرفه‌ای، تحصیلات مرتبط، مسئولیت اجتماعی و ترویج علم و تجربه، دستاوردهای علمی و جوایز و افتخارات طرح کتاب مقاله مرتبط، سخنرانی آموزش تدریس و انتقال تجربیات درون/ بیرون سازمانی، شناخت کسب و کار از ایشان و قدرت شبکه‌سازی ارتباط با دانشگاه‌ها.

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در دی‌ماه ۱۳۹۸ در شهر تهران برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا