همایش‌‌ها

انجمن جهانی ساس، دالاس – ۸ تا ۱۱ اردیبهشت ۹۸

SAS  مخفف Statistical Analysis System ، یک نرم‌افزار پر قدرت آماری است. نرم‌افزار آماری بیشتر روش‌های رایج آماری را پوشش می‌دهد و کاربر می‌تواند فرمان‌های خاصی را که متناسب با نیازهایش باشد انتخاب نموده و به کار گیرد. این نرم‌افزار به لحاظ محاسباتی بسیار قدرتمندتر از نرم‌افزارهای آماری دیگر چون SPSS و S-PLUS می‌باشد. یکی از نقاط قوت این نرم‌افزار این است که به کاربران اجازه می‌دهد که تحلیل‌های آماری را در هر سطحی از پیچیدگی انجام دهند. این نرم‌افزار احتیاج به برنامه‌نویسی دارد و مانند نرم‌افزار Spss همه کارها با منوها انجام نمی‌شود.

تجزیه‌وتحلیل داده‌ها می‌تواند منبع الهام ما باشد و حتی دنیای اطراف ما را متحول کند. کار روزانه شما با داده‌ها و تجزیه‌وتحلیل آن‌ها می‌تواند باعث پیشرفت شما شود و باعث گردد راه‌حل مسائل حل نشدنی را بیابید. شما با شرکت در انجمن خواهید دید مردم چگونه به شیوه‌های غیرعادی عملیات تجزیه‌وتحلیل داده را در زندگی روزانه خود پیاده‌سازی و اجرا می‌کنند. این انجمن می‌تواند برای برنامه نویسان، دانشجویان و اساتید دانشگاه و علاقه‌مندان حوزه تجزیه تحلیل داده و نرم‌افزار ساس بسیار جذاب و مفید باشد.

انجمن جهانی ساس از تاریخ‌‌ ۸ تا ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر دالاس ایالات‌متحده برگزار خواهد شد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن به این لینک مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا